crosssearch

Hotel Mina A'Salam je součástí komplexu Madinat Jumeirah & Arabian Resort & Dubai. Celý komplex zahrnuje ještě hotel Al Qasr, luxusní vily Malakiya, bungalovy Dar Al Masyaf, rozlehlý bazar, lázeňské centrum Six Sences, klub zdraví The Quay a Madinat konferenční halu. Celý...

Konečná cena za osobu od: 31 590 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Hotel Mina A’ Salam je součástí komplexu Madinat Jumeirah – Arabian Resort – Dubai. Celý komplex zahrnuje ještě hotel Al Qasr, luxusní vily Malakiya, bungalovy Dar Al Masyaf, rozlehlý bazar, lázeňské centrum Six Sences, klub zdraví The Quay a Madinat konferenční halu. Celý resort je propojen vodními kanály o délce cca 3,7 kilometrů a je umístěn přímo na krásné pláži Jumeirah Beach. Transfer z letiště trvá cca 20 minut. V blízkosti je světoznámý hotel Burj Al Arab.

Vybavení hotelu

Velká hala s recepcí, 3 restaurace, 5 stylových barů, společenská místnost, několik obchodů, divadlo, kavárna. Klienti mohou využívat vybavení celého komplexu. V celém hotelu je možnost bezdrátového internetu WI-FI zdarma.

Pokoje

Luxusně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek pro děti do 12 let jsou klimatizované, mají minibar, satelitní televizi, telefon s přímou volbou, trezor, koupelnu s vanou, sprchou, WC, vysoušečem vlasů a telefon. K dispozici jsou též pokoje Club Executive, rodinné pokoje, Ocean studia, královská studia a pokoje pro postižené osoby na vozíčku.

Stravování

Bufetovým způsobem nebo s obsluhou v jedné ze 3 stylových restaurací nabízející čínskou a mezinárodní kuchyni v hotelu Mina A’ Salam. Lze použít i jakoukoliv z dalších 42 restaurací a barů, které se nacházejí v tomto resortu.

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži, tenisové kurty, squash, lázeňské a sportovní centrum, venkovní bazény, kryté bazény, posilovna, sauna a masáže. Dětský klub Sinbad. Možnost návštěvy vodního parku Wild Wadi Water Park za výhodné vstupné.

Pláž

Dlouhá písečná pláž přímo u hotelového komplexu. Lehátka, slunečníky a ručníky jsou zdarma.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 86 termínů

Celkem 86 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000