crosssearch

Traders Hotel Qaryat Al Beri Abu Dhabi se nachází 5 minut jízdy autem od Národního výstaviště v Abú Dhabí, 15 minut jízdy od centra města a jen 10 minut jízdy autem od letiště. Prostorné pokoje nabízejí hostům výhled na moře, nebo na pevninu.

Konečná cena za osobu od: 19 400 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Traders Hotel Qaryat Al Beri Abu Dhabi se nachází 5 minut jízdy autem od Národního výstaviště v Abú Dhabí, 15 minut jízdy od centra města a jen 10 minut jízdy autem od letiště.

Ubytování

Prostorné pokoje nabízejí hostům výhled na moře, nebo na pevninu. Všechny mají nejmodernější vybavení, včetně monzunové sprchy, nabídky polštářů a profesionálního pracovního stolu. Ve všech pokojích je minibar spolu se zařízením na přípravu čaje/kávy.

Vybavení hotelu

Qaryat Al Beri Abu Dhabi má restauraci Afyä, kde si hosté mohou po celý den pochutnávat na mezinárodní kuchyni. V hotelovém salonku ve vstupní hale a v baru u bazénu se podává občerstvení a nápoje a pokojová služba je k dispozici 24 hodin denně. Dále hotel nabízí venkovní bazén, pokoje s LCD TV a bezplatné Wi-Fi.

Volný čas

Volný čas můžete trávit v dobře vybavené posilovně a v lázních, kde na vás čeká jacuzzi a sauna, spolu s řadou ošetření těla a masáží.

Vybavení

restaurace, recepce, lázně, jacuzzi, internet, hotelový trezor, bazén, bar, 24-hod.servis

Sport v místě

fitness, bazén

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 194 termínů

Celkem 194 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000