crosssearch

Pozoruhodný hotel na ostrově Yas Island, ani na souši, ani na vodě, hotel jako žádný jiný! Najdete tu vše z moderní architektury a designu a hlavně noční osvětlení v podobě rybářské sítě poseté milióny LED světel Vás neponechá lhostejnými!

Konečná cena za osobu od: 31 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Pozoruhodný hotel na ostrově Yas Island, ani na souši, ani na vodě, hotel jako žádný jiný!
Najdete tu vše z moderní architektury a designu a hlavně noční osvětlení v podobě rybářské sítě poseté milióny LED světel Vás neponechá lhostejnými!

Poloha

Abu Dhabi, Yas Island, s výhledem na přístav Yas Marina a Yas Yacht Club a na okruh F1 Yas Marina Circuit, v těsné blízkosti 18-ti jamkového golfového hřiště Yas Links. Vzdálenost od centra města cca 30 minut, od letiště v Abu Dhabi cca 10 minut jízdy a od letiště v Dubaji cca 50 minut jízdy.

Vybavení hotelu

499 moderně zařízených pokojů a suite. Klimatizace, 14 restaurací a barů, 2 střešní bazény, dětský bazén, SPA centrum, fitness, golf, boutique, business centrum, konferenční sál, Wi-fi internet, pronájem aut.

Vybavení pokojů

de luxe pokoj: klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, 42´´ LCD SAT/TV, Wi-fi internet, iPod přípojka, koupelna, sprcha, WC. Možnost přistýlky.

Stravování

snídaně, možnost dokoupení polopenze - vše formou bufetu vč. nealko nápojů.

Poznámka

za příplatek možnost ubytování ve vyšších typech pokojů nebo ve suite.

Internetové stránky hotelu: www.theyashotel.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 21 termínů

Celkem 21 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000