crosssearch

Věhlasný hotelový řetězec St. Regis rozšířil svůj odkaz také do Abu Dhabi a vytvořil hotel St. Regis Saadiyat Island s promyšlenou středomořskou architekturou a s moderním designem interiérů. Resort se nachází pouhých 20 minut jízdy od mezinárodního letiště Abú Dhabí, 90...

Konečná cena za osobu od: 20 300 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Místo

Spojené Arabské Emiráty je společenství sedmi samostatných emirátů, které bylo založeno v roce 1971. Najdete zde pohoří, krásné pláže, rozlehlé pouště s oázami, beduínské trhy a luxusní obchody, teplé tyrkysové moře a subtropické klima. Přirozená pohostinnost místních obyvatel a výhodné nákupy lákají každoročně statisíce turistů z celého světa. Teplé tyrkysové moře je vhodné ke šnorchlování a provozování vodních sportů. Dubaj je kvintescentním domovem písku, slunce a nákupů. V minulém století to bylo klidné město, dnes je místem mezinárodního obchodu a mrakodrapů stojících poblíž mešit. Dubaj se skládá ze 2 částí - z moderní obchodní části s mrakodrapy a ostrovy ve stylu Jamese Bonda a ze staré části, kde jsou starobylé mešity a trhy.

Poloha

Věhlasný hotelový řetězec St. Regis rozšířil svůj odkaz také do Abu Dhabi a vytvořil hotel St. Regis Saadiyat Island s promyšlenou středomořskou architekturou a s moderním designem interiérů. Resort se nachází pouhých 20 minut jízdy od mezinárodního letiště Abú Dhabí, 90 minut od letiště v Dubaji a 7 minut od centra Abu Dhabi. Leží u krásné nedotčené pláže s bílým pískem, která je chráněná (omezení vodních sportů). V blízkosti se mohou vyskytovat delfíni a želvy.

Ubytování

Resort je tvořen 377 klimatizovanými elegantně zařízenými pokoji s výhledem na moře nebo na golfové hřiště. Pokoje mají prostornou koupelnu/WC, TV, bezplatné wifi připojení, trezor, telefon a minibar. K pokojům superior (55-60m2) náleží vlastní balkon. Koupelna nabízí vanu a samostatný sprchový kout společně s župany a pantoflemi.

Vybavení

V hotelu se nachází prostorná vstupní hala s recepcí, 5 restaurací, bar , 4 bazény, dětský klub, krytý bazén, salon krásy, 2 tenisové kurty, fitness centrum, squash, konferenční místnost. Internetové připojení WIFI zdarma v celém hotelu. Součástí resortu je i 18ti jamkové golfové hřiště. V resortu je první Iridium Spa v okolí, které nabízí různé druhy masáží a procedur. Součástí je i relaxační místnost.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 950 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000