crosssearch

Qasr Al Sarab Desert Resort by Anantara

Spojené Arabské Emiráty, Abú Dhábí (zobrazit na mapě) mapa

Uprostřed pouště Liwa, z letiště v Abu Dhabi trvá transfer cca 2 hod., z dubajského letiště cca 3 hod. Celková kapacita 205 pokojů, vil a suitů dekorovaných v tradičním arabském stylu.

Konečná cena za osobu od: 25 000 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel z mezinárodního řetězce Anantara poskytuje jedinečné pohodlí a luxus.

Umístění - poloha

uprostřed pouště Liwa, z letiště v Abu Dhabi trvá transfer cca 2 hod., z dubajského letiště cca 3 hod.

Vybavení a služby

bazén, posilovna - za poplatek: lázně (sauna, vířivka, pára, masáže a jiné relaxační procedury), tenis, lekce jogy, jízda na velbloudech, výpravy do pouště, lukostřelba - zábava a animace: občasné tematické večery s představeními spojenými s místní kulturou - další: směnárna, prádelna, dětský klub, knihovna, obchodní centrum

Ubytování

celková kapacita: 205 pokojů, vil a suitů dekorovaných v tradičním arabském stylu - základní vybavení: klimatizace, LCD TV, DVD přehrávač, telefon, minibar, trezor, zařízení k přípravě Nespressa. Wi-Fi připojení k internetu zdarma - kategorie: * deluxe pokoje (přízemní pokoje směrované k poušti, terasa se vstupem do zahrady) * deluxe pokoje s balkonem (v prvním patře, výhled do pouště) * deluxe pokoje s terasou (50 m2, v prvním patře, výhled do pouště) * jedno-, dvou- a tříložnicové vily (oddělený obývací prostor, kuchyňský kout, vlastní bazének, sluha) * suity (jednoložnicové suity)

K resortu ještě náleží ,,Royal Pavillion", který je vzdálen cca 1 km od hlavní budovy a kde je v 10 ,,Royal Vilách" poskytnuto absolutní soukromí. Stravování: - v ceně: snídaně (formou bufetu) - lze za příplatek: polopenze či plná penze - restaurace a bary: ,,Al Waha" - hlavní bufetová restaurace s mezinárodní a středovýchodní kuchyní. ,,Suhail" - bar a restaurace otevřená večer s mezinárodní kuchyní s francouzským nádechem servíruje rovněž plody moře. ,,Ghadeer" - restaurace a bar otevřené přes obědy a večeře, přes den podává lehké občerstvení a večer především středomořské speciality. Lobby lounge

Náš názor

luxusní hotel k odpočinku a k nevšednímu zážitku. Max. počet osob na pokoji: 2 dosp.os. + 1 dítě do 12 let bez nároku na lůžko v deluxe pokojích a deluxe pokojích s balkonem, 2 dosp.os. + 2 děti do 12 let (jen jedna přistýlka) v deluxe pokojích s terasou, 3 dosp.os. nebo 2 dosp.os. + 1 dítě do 12 let v jednoložnicové vile.

Internetové stránky hotelu: http://qasralsarab.anantara.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 1026 termínů

Celkem 1026 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000