crosssearch

Malý klidný hotel, umístěný pouhých 150 m od pláže a 50 m od centra letoviska Tossa de Mar (Španělsko, Costa Brava/Maresme). Jedná se o menší hotel, který nabízí příjemnou domácí atmosféru a vynikající služby. Hotel je oblíben i díky své téměř ideální poloze.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Malý klidný hotel, umístěný pouhých 150 m od pláže a 50 m od centra letoviska Tossa de Mar (Španělsko, Costa Brava/Maresme). Jedná se o menší hotel, který nabízí příjemnou domácí atmosféru a vynikající služby. Hotel je oblíben i díky své téměř ideální poloze. Prakticky za rohem začínají kouzelné uličky historické části letoviska plné obchůdků, restaurací či kavárniček. Uličky jsou zakončené poloostrovem se starobylým opevněním, romantickými zákoutími a jedinečnými výhledy na moře a zátoku. Hotelovým návštěvníkům je k dispozici venkovní bazén s terasou s lehátky a slunečníky, recepce, bar, restaurace a TV místnost.

Ubytování

Ubytování je zajištěno v hotelu ve dvoulůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením a možností jedné až dvou přistýlek. Standard pokoje jsou bez balkonu. Pokoje superior (za příplatek) jsou s balkonem orientovaným k bazénu, klimatizací, v koupelně s vysoušečem vlasů, a novým vybavením v kategorii 3*.

Stravování

V ceně je zahrnuta snídaně formou švédských stolů.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000