crosssearch

Tossa Beach & Tossa Center

Španělsko, Tossa De Mar (zobrazit na mapě) mapa

Jedná se o komplex dvou hotelů Beach a Center nacházejících v těsné blízkosti a klidné části letoviska Tossa de Mar. Centrum historického města je vzdáleno 100 m. Resort je prosluly& svou vynikající kuchyní. Doporučujeme všem věkovy&m kategoriím.

Konečná cena za osobu od: 9 390 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Tossa Beach & Tossa Center

Jedná se o komplex dvou hotelů Beach a Center nacházejících v těsné blízkosti a klidné části letoviska Tossa de Mar. Centrum historického města je vzdáleno 100 m. Resort je prosluly svou vynikající kuchyní. Doporučujeme všem věkovym kategoriím.

Ubytování

Prostorné dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistylek mají vlastní sociální zařízení (WC + sprcha), klimatizaci, TV, telefon, lednici a trezor (za poplatek), balkon nebo terasu.

Vybavení Hotelu

Hotel má k dispozici recepci s možností připojení na internet, restauraci, bar, bazény (lehátka a slunečníky zdarma, na pláži za poplatek), sluneční terasu, jacuzzi, dětské hřiště, miniklub, TV místnost, hernu, za poplatek vodní sporty na pláži. Pro hotelové hosty jsou také připraveny denní i večerní zábavní programy.

Stravování

All inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu, občerstvení ve snack-baru (10:30–12:30, 15:00–17:00), odpolední svačina (16:00–17:00), po cely den zmrzlina pro děti, neomezená konzumace místních alkoholickych a nealkoholickych nápojů (10:00–24:00).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000