crosssearch

Pěkný zrenovovaný hotelový komplex s příjemnou atmosférou a kvalitními službami patří k nejlepším hotelům na pobřeží. Hotel má atraktivní umístění přímo na pláži, na promenádu s obchody, restauracemi a bary se dostanete podchodem pod lokální tratí. K hotelu je nutno dojít...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Pěkný zrenovovaný hotelový komplex s příjemnou atmosférou a kvalitními službami patří k nejlepším hotelům na pobřeží. Hotel má atraktivní umístění přímo na pláži, na promenádu s obchody, restauracemi a bary se dostanete podchodem pod lokální tratí. K hotelu je nutno dojít podchodem, autobus k hotelu obvykle nezajíždí.

Vybavení hotelu:

Vstupní hala s recepcí, výtahy, bar na recepci a u bazénu, hotelová restaurace, WI-FI zdarma v celém hotelu, úschovna zavazadel. Menší terasa na slunění s bazénem a s lehátky, slunečníky a ručníky zdarma.

Sport a zábava:

Menší posilovna, sauna, jacuzzi a vnitřní bazén zdarma, animace.

Pláž:

Pláž s hrubozrnným pískem a stupňovitým vstupem do moře se nachází přímo před hotelem, z hotelu je přímý vstup na pláž. Možnost pronajmutí lehátek a slunečníků (za poplatek).

Stravování:

Polopenze bufetovým způsobem s bohatým výběrem jídel, možnost dokoupení obědů nebo all inclusive, který mj. zahrnuje plnou penzi, nealkoholické a místní alkoholické nápoje, snack, kávu.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Santa Susanna

Pokoje:

Moderně zařízené standardní pokoje s příslušenstvím a s možností přistýlky jsou vybaveny telefonem, klimatizací, SAT TV, fénem, ledničkou zdarma, trezorem (za poplatek) a balkonem s přímým nebo bočním výhledem na moře. Na vyžádání a za příplatek lze zajistit junior suite. Hotel je určený pouze pro dospělé osoby (+16 let).

Tipy pro správnou volbu:

- umístění přímo na pláži - možnost all inclusive - jeden z nejlepších hotelů z nabídky - všechny pokoje s výhledem na moře - vhodné pro náročnější klienty - hotel určený pouze pro dospělé osoby

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000