crosssearch

Krásny& hotel splňující veškeré požadavky na vysokou kvalitu a navíc s ideální polohou přímo na pláži v klidnější části letoviska. Vybavení hotelu, služby a především jeho poloha uspokojí i velmi náročné klienty.

Konečná cena za osobu od: 4 690 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel otevřený v roce 2002 je situován 150m od pláže a na hlavní promenádě letoviska Santa Susanna. Pokoje jsou vybaveny kouplenou se sprchovým koutem, balkonem, telefonem, vysoušečem vlasů, minibarem, TV, trezor (za poplatek). Stravování je formou bohatých švédských stolů. Hotel má venkovní bazén. Wellness za poplatek.

Krásny hotel splňující veškeré požadavky na vysokou kvalitu a navíc s ideální polohou přímo na pláži v klidnější části letoviska. Vybavení hotelu, služby a především jeho poloha uspokojí i velmi náročné klienty.

Vybavení

Velmi příjemnou atmosféru doplňuje krásná zahrada s palmami a bazénem, která bezprostředně navazuje na písečnou pláž. Součástí hotelu je také restaurace, vnitřní bar, snack-bar u bazénu a na terase s krásnou vyhlídkou na moře, bazén (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek), sauna. Hotel pořádá večerní zábavní programy na venkovní terase.

Stravování

Polopenze - snídaně a večeře formou bohatého bufetu. Za příplatek je možno rozšířit stravu na plnou penzi.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 234 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000