crosssearch

Paradis Park

Španělsko, Pineda De Mar

Menší hotel asi 350 m od pláže a 300 m od centra v městečka Pineda de Mar. Hotel je orientovaný na pobyty rodin s dětmi, poskytuje výborné služby. Hotel je po rekonstrukci bazénu a poskytuje výborné služby všem věkovým kategoriím. Kromě hotelových pokojů jsou v hotelu i...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

PINEDA DE MAR Široké pláže v letovisku Pineda de Mar mají hrubší světlý písek a nabízejí nejen příjemné lenošení, ale i zábavu a sportovní aktivity. Přímořské klidné městečko se starobylým historickým středem s radnicí a kostelem z 11. století navazuje na sousední centra Santa Susanna a Malgrat de Mar. Opačně se dá pěšky dojít po promenádě do rušnější Calelly. Z Pinedy je přímé spojení vlakem s centrem Barcelony i s letištěm. Zajímavostí města je sídlo Tharratsovy nadace se sbírkou grafického umění a moderního malířství (Miró, Brossa, Guinovart, Clavé ... ).

www.pinedademar.org

Poloha: menší hotel asi 350 m od pláže a 300 m od centra v městečka Pineda de Mar. Hotel je orientovaný na pobyty rodin s dětmi, poskytuje výborné služby. Hotel je po rekonstrukci bazénu a poskytuje výborné služby všem věkovým kategoriím. Kromě hotelových pokojů jsou v hotelu i apartmány s možností ubytování až šesti osob.

Vybavení:

Recepce, výtah, hotelový bazén s dětským brouzdalištěm, zahrada a sluneční terasa s lehátky, dětské hřiště, restaurace, bar /kavárna. Animační programy pro dospělé a děti, miniklub. Internet, WiFi, TV místnost, úschovna zavazadel. Parkování/garáže. Služby: prádelna, půjčovna aut, fax/kopírka. Sport: stolní tenis, kulečník, tenis, fotbal, vodní sporty, herna. Pes do 8 kg povolen. Veřejné prostory jsou klimatizované.

Sport a zábava:

Plážové sporty. Sportovní aktivity a animace v hotelu.

Pláž:

Písčitá pláž. Pronájem lehátek a slunečníků na místě.

Ubytování:

Garsoniery pro 2/3 osoby (STU 2/3), apartmány s jednou ložnicí (APT 2/4) nebo dvěma ložnicemi (APT 4/6) a obývacím pokojem. V obývacím pokoji je rozkládací pohovka. Je zde koupelna se sprchovým koutem a vanou, kompletní kuchyňský kout, nádobí, TV, trezor. Je prováděn týdenní úklid. Studia a garsoniéry se prodávají se stravou nebo bez stravy. Pokud si kupujete byt bez stravy nebo jen s částečnou stravou a budete chtít používat kuchyňku, na místě se platí poplatek 4,-EUR /den/byt. Za tento poplatek budete mít k dispozici klíč od skříně s nádobím.

Stravování:

Pobyty bez jídla nebo se stravováním. Snídaně nebo polopenze (snídaně+večeře) nebo plná penze (snídaně+obědy+večeře) nebo all inclusive. Všechna jídla jsou servírována formou švédských stolů. All inclusive zahrnuje: Snídaně, obědy a večeře, nápoje v restauraci po dobu jídla, nápoje na baru v době mezi 11:00 a 23:00. Svačinky mezi hlavními jídly. Nápoje: místní vína, pivo, místní koktejly a pálenky, nealkoholické nápoje, minerálka, káva, čaj. Alkoholické nápoje nesmí být vydávány mladším 18 let. Služby all inclusive jsou poskytovány na základě náramku (vratná záloha 5) a končí odevzdáním pokoje v den odjezdu/odletu v 11:00.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000