crosssearch

Hotel Montpalau se nachází v klidné zóně v těsné blízkosti nejhezčích míst letoviska Pineda de Mar - na náměstí se zelení, cukrárnami, zahradními restauracemi lákajícími k posezení a občerstvení. Hotel je velmi vhodný pro rodiny s dětmi a pro všchny, kteří vyhledávají spíše...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel Montpalau se nachází v klidné zóně v těsné blízkosti nejhezčích míst letoviska Pineda de Mar - na náměstí se zelení, cukrárnami, zahradními restauracemi lákajícími k posezení a občerstvení. Hotel je velmi vhodný pro rodiny s dětmi a pro všchny, kteří vyhledávají spíše klid při své dovolené.

Služby a zařízení

bazén, brouzdaliště, bar v hotelu, bar u bazénu, výtah, TV místnost, klimatizace, animace.

Za příplatek

dětská postýlka, trezor

Důležité upozornění

Autonomní oblast Katalánsko zavedla pobytovou daň (taxu), kterou platí přímo hotelový host při příjezdu do hotelu. Omlouváme se, že z tohoto důvodu nemůžeme zahrnout pobytovou taxu do ceny a upozorňujeme, že osoba starší 16 let bude při ubytování v hotelech a jiných ubytovacích zařízeních vyzvána k úhradě této pobytové taxy ve výši 0,50 EUR/den, v hotelech kategorie **** ve výši 1 EUR/den.

Ubytování

2lůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek s vlastním příslušenstvím (koupelna, WC), výměna ručníků, klimatizace, balkón, telefon, televize, fén, centrální topení. Cena je uvedena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji.

Stravování

Polopenze formou švédských stolů - snídaně a večeře. Obědy za příplatek.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000