crosssearch

Poloha Hotel leží přímo na jedné z nejkrásnějších pláží ostrova na okraji střediska Santo Tomas. Hlavní město Mahon je vzdáleno 26 km a historické městečko Ciutadella 25 km. Autobusová zastávka se spojením do obou těchto měst přímo před hotelem. Naše mínění...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha
Hotel leží přímo na jedné z nejkrásnějších pláží ostrova na okraji střediska Santo Tomas. Hlavní město Mahon je vzdáleno 26 km a historické městečko Ciutadella 25 km. Autobusová zastávka se spojením do obou těchto měst přímo před hotelem.

Naše mínění
Menší luxusní hotel doporučujeme klientům vyhledávajícím klidné místo pro strávení dovolené. Všichni jistě ocení skvělou polohu na jedné z nejkrásnějších pláží ostrova.

Vybavení
Hotel svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, butik, internetový koutek, bar, restauraci, kavárnu. K venkovnímu vybavení patří bazén, snach bar u bazénu, lehátka a slunečníky zdarma, osušky za vratnou zálohu.

Pláž
Hotel leží přímo mezi dvěma krásnými písečnými plážemi Santo Tomas a San Adeodato. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Stravování
Snídaně a večeře formou bufetu.

Sportovní nabídka
Fitness, stolní tenis, šachy, pétanque. Slevy na golfové hřiště Son Parc, vzdálené cca 30 km.

Zábava
Animační programy, večerní vystoupení a show.

Platební karty
EC/MC, VISA, Maestro.

Internetové stránky hotelu : www.solmelia.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000