crosssearch

Punta Prima

Španělsko, Menorca

Hotel se nachází v krásném prostředí v blízkosti písečné pláže Punta Prima. Komplex je situovaný pouze 4 km od městečka San Luis a 8 km od hlavního města Mahon (zastávka autobusu před hotelem). Okolí hotelu lemují nádherné tropické zahrady v typickém menorském stylu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel se nachází v krásném prostředí v blízkosti písečné pláže Punta Prima. Komplex je situovaný pouze 4 km od městečka San Luis a 8 km od hlavního města Mahon (zastávka autobusu před hotelem). Okolí hotelu lemují nádherné tropické zahrady v typickém menorském stylu

V hotelovém komplexu mají hosté k dispozici hlavní hotelovou restauraci, společenskou místnost, internet centrum, prádelnu, minimarket, zdravotní středisko, bary, bazény pro dospělé i děti, krytý bazén, italskou restauraci, bar u bazénu, kavárnu, dětské kluby. Na sportovní vyžití je k dispozici 8 tenisových kurtů, 2 squashové kurty, minifotbal, volejbal, basketbal, vodní pólo, stolní tenis, aerobik.

Ubytování: V prostorných komfortně zařízených apartmánech se 2 místnostmi, ložnicí se 2 pevnými lůžky, obývací místností s 2 příležitostnými lůžky, klimatizací, telefonem, TV SAT, chladničkou, kuchyňským koutem, trezorem (za poplatek), vlastním sociálním zařízením, fénem, balkónem nebo terasou.

Stravování : Polopenze – kvalitní bufetové stoly (za přípl. All Inclusive extra).

Naše hodnocení: Luxusní hotel vhodný pro nejnáročnější zákazníky

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000