crosssearch

Punta Prima Prestige

Španělsko, Menorca

Hotel se nachází v klidném prostředí u písečné pláže Punta Prima, je součástí komplexu Punta Prima. Pyšní se zajímavou elegantní architekturou, tropickými zahradami a krásnou písečnou pláží. Popis hotelu: hosté mají k dispozici hlavní hotelovou restauraci, společenskou...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel se nachází v klidném prostředí u písečné pláže Punta Prima, je součástí komplexu Punta Prima. Pyšní se zajímavou elegantní architekturou, tropickými zahradami a krásnou písečnou pláží.

Popis hotelu: hosté mají k dispozici hlavní hotelovou restauraci, společenskou místnost, internetové centrum, zdravotní středisko, venkovní bazény pro dospělé a děti, krytý bazén, bary, italskou restauraci, bar u bazénu, snach bar, kavárnu, tenisové kurty, mini fotbal, basketbal, volejbal, vodní pólo, stolní tenis, aerobik, dětské kluby. Tenisové a potápěčské kurzy za poplatek.

Ubytování: v luxusních klimatizovaných suitech. Ložnice s dvěmi lůžky, TV SAT, telefonem, obývacím koutem, vlastní sociálním zařízením, fénem na vlasy a balkonem.

Stravování: snídaně

Naše hodnocení: Luxusní hotel s vynikajícími službami vhodný pro nejnáročnější zákazníky

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000