crosssearch

Globales Lord Nelson

Španělsko, Menorca (zobrazit na mapě) mapa

Hotel Globales Lord Nelson v půvabném Santo Tomas nabízí hotelové služby pouze klientům 18+. Nenchte se tedy rušit dětským švitořením a užijte si svou dovolenou.

Konečná cena za osobu od: 48 390 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel Globales Lord Nelso

v půvabném Santo Tomas nabízí hotelové služby pouze klientům 18+. Nenchte se tedy rušit dětským švitořením a užijte si svou dovolenou.

Poloha

hotel po rekonstrukci přímo u písčité pláže s průzračnou vodou a pozvolným vstupem do moře. Letiště a hlavní město Mahón je vzdáleno cca 25 km. Autobusová zastávka cca 50 m.

Vybavení

5patrová budova, vstupní hala s recepcí, 2 výtahy, restaurace, bar, bar u bazénu, bazén, terasy na opalování, lehátka a slunečníky u bazénu. Animační programy a sportovní vyžití.

Služby za poplatek

trezor, WiFi déle než 30 minut/den, sauna, jacuzzi, tělocvična, prádelna, minimarket, půjčovna kol a aut, internet.

Ubytování

standardní pokoje v hlavní budově nabízí klimatizaci, koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT/TV, trezor (za poplatek), miniledničku, balkon nebo terasu. Bezbariérový pokoj, na vyžádání.

Stravování

polopenze, za příplatek all inclusive

All inclusive

plná penze formou bufetu, nápoje k hlavním jídlům (nealko, voda, pivo, víno), neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů 10.00-24.00 hod., večerní občerstvení 22.00-24.00 hod., animační programy.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000