crosssearch

Hotel střední kategorie, který jsme zařadili jako novinku do na&eho programu. Doporučujeme klientům vyhledávajícím romantické, klidné místo v blízkosti hlavního města Mahon.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Naše mínění
Hotel střední kategorie, který jsme zařadili jako novinku do našeho programu. Doporučujeme klientům vyhledávajícím romantické, klidné místo v blízkosti hlavního města Mahon.

Poloha
Hotel leží ve vesničce Es Castell, nacházející se na okraji přístavu Mahon, který je jedním z nejdelších přírodních přístavů na světě. Romantické rybářské přístaviště s krásnou promenádou 300 m od hotelu, historické centrum hlavního města 3 km, letiště 7 km. V blízkosti řada historických zajímavostí – pevnost Marlborough, vystavěná Angličany v 18. st., a La Mola, v níž byli za Frankovy diktatury vězněni političtí vězni. Obě pevnosti v neklidných dobách chránily město. V blízkém okolí několik obchodů, restaurací a barů.

Vybavení
Vstupní hala s recepcí, bufetová restaurace, restaurace ŕ la carte Sa Cova s nádherným výhledem na přístav a vyhlášenou kuchyní, bar s terasou, směnárna, konferenční salonek. K venkovnímu vybavení patří bazén, terasa s lehátky a slunečníky zdarma.

Pláž
1 km od hotelu Cala Padera, která je součástí přístavu, pouze koupání ze skal. Nejbližší písečná pláž Cala Mesquida cca 10 km.

Ubytování
Pokoje mají koupelnu/WC, klimatizaci (individuální), TV/sat., telefon, trezor (za poplatek), balkon nebo terasu. Pokoje s výhledem na moře za poplatek.

Maximální obsazenost
3 dospělí, 2 dospělí + 1 dítě.

Stravování
Snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení programu all inclusive.

Sportovní nabídka
Zdarma fitness, stolní tenis. V blízkém okolí za poplatek tenis, škola potápění, vodní sporty.


Zábava
Večerní vystoupení a show.

Program all inclusive
– snídaně, oběd a večeře formou bufetu – alkoholické a nealkoholické nápoje místní produkce v baru (10.00–23.00 hod.) – snack mezi hlavními jídly – odpolední káva, čaj, zákusky (15.00–18.00 hod.)

Internet
Počítač s připojením na internet v prostorách recepce za poplatek.

Platební karty
VISA, EC/MC, AMEX, Maestro.

Webové stránky
www.barcelohotels.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000