crosssearch

Popis hotelu Pěkný hotel je od známého zálivu Cala Guya s možností koupání vzdálen pouhých 300 m. Poloha hotel s perfektním výhledem leží na skalnatém pobřeží přímo nad mořem. Známá zátoka Cala Guya cca 300 m. Centrum města Cala Ratjada cca 1 km. Vybavení šestipodlažní hotel...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis hotelu
Pěkný hotel je od známého zálivu Cala Guya s možností koupání vzdálen pouhých 300 m.

Poloha
hotel s perfektním výhledem leží na skalnatém pobřeží přímo nad mořem. Známá zátoka Cala Guya cca 300 m. Centrum města Cala Ratjada cca 1 km.

Vybavení
šestipodlažní hotel disponuje 236 pokoji. Svým hostům nabízí přijímací halu s recepcí, výtahy, salónek se satelitní TV, internetový koutek, restauraci a bar. Ve venkovním areálu naleznete bazén s vestavěným dětským bazénem, opalovací terasu s lehátky a slunečníky zdarma. Snack bar u bazénu.

Ubytování
dvoulůžkové pokoje (1A/2A/3A): disponují vanou, sprchou, WC, klimatizací (po hodinách), telefonem, trezorem k pronajmutí a balkonem. Dvoulůžkové superior pokoje (2D/3D): navíc nabízejí satelitní TV, balkon s výhledem na moře, jinak disponují stejným vybavením jako (1A/2A/3A). Rodinné pokoje (2C): pro děti palanda, jinak stejné vybavení jako (1A/2A/3A).

Stravování
polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

Sport/aktivity
fitness, tenis, stolní tenis a volejbal.

Wellness
sauna a turecká lázeň.

Zábava
animační program.

Popis all inclusive
při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 11:00 do 23:00 h. Od 16:00 do 17:00 h. káva a zákusky.

Služby delegáta
telefonický kontakt.

Dětské slevy
A2A/A2D/A2C: 1 dítě (2-14 let) 20% sleva z ceny dospělého
Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000