crosssearch

Příjemný rodinný hotel se zahradou se nachází v zátoce Canyamel. Je vhodný pro rodiny s dětmi především díky své poloze přímo na písečné pláži s pozvolným vstupem do moře. Sladkovodní laguna s mnoha druhy ptactva (přírodní rezervace) se táhne daleko do vnitrozemí.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

Příjemný rodinný hotel se zahradou se nachází v zátoce Canyamel. Je vhodný pro rodiny s dětmi především díky své poloze přímo na písečné pláži s pozvolným vstupem do moře. Sladkovodní laguna s mnoha druhy ptactva (přírodní rezervace) se táhne daleko do vnitrozemí. Krásná příroda v okolí láká k výletům a procházkám. Nedaleko najdete také golfová hřiště, tenisové kurty nebo můžete navštívit jeskyni Arta, jednu z nejkrásnějších jeskyní na ostrově.

Vybavení a služby:

vstupní hala s recepcí, výtah, TV místnostWi-Fi (za poplatek cca 15 €/týden)restaurace, bar u bazénubazén, dětský bazén, sluneční terasa (lehátka a slunečníky u bazénů zdarma; na pláži za poplatek)miniklub, dětské hřiště, stolní tenis, billiard

Informace k ubytování:

dvoulůžkové pokoje s možností přistýlkysociální zařízení (WC, sprcha nebo vana, fén)SAT/TVlednice na vyžádání (za poplatek cca 15 €/týden)trezor (za poplatek cca 14 €/týden)balkon nebo terasa

Stravování:

Polopenze snídaně a večeře formou bufetu.Plná penze snídaně, obědy a večeře formou bufetu, voda a víno servírované během jídla.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000