crosssearch

V klidné oblasti na skalnatém výběžku na jižním pobřeží ostrova. Centrum rybářská vesnice Colonia Sant Jordi s přístavem, obchody a restauracemi cca 1 km. Menší možnost nákupních a zábavních možností cca 500 m. Hlavní město Palma de Mallorca cca 50 km (spojení linkovým...

Konečná cena za osobu od: 12 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

V klidné oblasti na skalnatém výběžku na jižním pobřeží ostrova. Centrum rybářská vesnice Colonia Sant Jordi s přístavem, obchody a restauracemi cca 1 km. Menší možnost nákupních a zábavních možností cca 500 m. Hlavní město Palma de Mallorca cca 50 km (spojení linkovým autobusem, zastávka cca 500 m).

Vybavení:

198 pokojů, vstupní hala s recepcí, výtah, restaurace, bar, místnost s TV/sat., konferenční místnost. Venku bazén, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma.

Zábava:

Animační program během dne, pravidelně večerní zábavný program (pouze v hlavní sezoně).

Sportovní nabídka:

Zdarma: 2 tenisové kurty, stolní tenis, garáž na kola. Za poplatek: biliár, masáže.

Pro děti:

Dětské hřiště, denní animační program, dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Pláž:

Malá přírodní písečná pláž s kamenitým vstupem do moře cca 500 m (pro vstup do moře doporučujeme boty do vody). Písečná pláž Es Trenc s průzračnou vodou a pozvolným vstupem do moře cca 1000 m, lehátka a slunečníky za poplatek. Možnost koupání ze skal přímo u hotelu.

Pokoje:

DRSV: sprcha/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, telefon, TV/sat., trezor za poplatek, minibar a balkon s výhledem na moře.JSSV: viz DRSV, prostornější, prostorný balkon s lehátky.

Maximální obsazenost:

Dvoulůžkový pokoj (DRSV): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě Junior suite (JSSV): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě Dítě do 13 let 

Program all inclusive:

Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Lehký snack během dne Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby zdarma (10.00-24.00 hod.)

Platební karty:

VISA, EC/MC.

www:

http://www.thbhotels.com

Zvláštnosti:

Průvodcovský servis omezen, česky mluvící delegát je k dispozici na letišti pří příletu a odletu, během pobytu je k zastižení pouze na telefonu.

Pro handicapované:

Na vyžádání 4 pokoje přizpůsobené pro handicapované klienty.

Internet:

Zdarma: WiFi v celém areálu hotelu.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 160 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000