crosssearch

Hotel je proslulý svou skvělou kuchyní (včetně nabídky dietních jídel). Ideální místo pro rodiny s dětmi, skvělá poloha v klidném prostředí. Letovisko: Can Picafort Od pláže: přímo u písčité pláže Snídaně: bufetové Večeře: bufetové Poloha: hotel má ideální polohu...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel je proslulý svou skvělou kuchyní (včetně nabídky dietních jídel). Ideální místo pro rodiny s dětmi, skvělá poloha v klidném prostředí.

Letovisko: Can Picafort

Od pláže: přímo u písčité pláže

Snídaně: bufetové

Večeře: bufetové

Poloha: hotel má ideální polohu přímo u krásné písčité pláže, na kterou navazuje přírodní rezervace. Do centra městečka asi 15 min. pěší procházkou. V centru letoviska široké možnosti zábavy: restaurace, bary, obchody.

Vybavení: hotelová hala s recepcí, bar, restaurace, venkovní restaurace, bar u bazénu, společenská místnost s TV, herna, bazén s lehátky a slunečníky. Programy pro děti i pro dospělé, večerní programy.

Služby za poplatek: internet, kadeřnictví, pronájem kol, tenisové kurty nedaleko hotelu, biliár. Trezor na pokoji.

Ubytování: prostorné klimatizované pokoje s koupelnou, WC, balkonem a telefonem. Lednice na vyžádání, platba na místě. Část pokojů s výhledem na moře - nelze potvrdit předem, pouze v případě volné kapacity a platba na místě v hotovosti.

Pro děti: dětský bazén, dětské hřiště, dětské menu v restauraci.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000