crosssearch

Sol Calas De Mallorca Resort

Španělsko, Mallorca

Hotelový komplex skládající se ze 3 budov uprostřed rozlehlých zahrad se nachází na útesu nad mořem v letovisku Calas de Mallorca, mezi krásnými plážemi Cala Domingos a Cala Antena, nedaleko nákupních a zábavních možností a 67 km od letiště. Ve vzdálenosti 17 km je městečko...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

hotelový komplex skládající se ze 3 budov uprostřed rozlehlých zahrad se nachází na útesu nad mořem v letovisku Calas de Mallorca, mezi krásnými plážemi Cala Domingos a Cala Antena, nedaleko nákupních a zábavních možností a 67 km od letiště. Ve vzdálenosti 17 km je městečko Manacor. Hotel akceptuje pouze takové rezervace, kdy je alespoň 1 účastníku zájezdu 18 let a více.

Vybavení hotelu

recepce, směnárna, 3 výtahy v každé budově kromě apartmánů, internetový kout, restaurace, TV místnosti, vnitřní i vnější zábavní pódia, bary, snack bary, bary u bazénů, bazény, krytý vyhřívaný bazén, sauna, sluneční terasy s lehátky a slunečníky, lukostřelba, střelba z pušky, střelba z pistole, elektronické šipky, stolní tenis, 2 tenisové kurty, obchod se suvenýry, kadeřnictví.

Ubytovaní

komplex nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, na vyžádání rodinné pokoje pro 4 osoby. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, stropním větrákem, trezorem a terasou. Na vyžádání možnost ledničky za poplatek. Rodinné pokoje mají 2 oddělené ložnice a navíc telefon, za poplatek možnost TV.

Stravování

polopenze Snídaně: bufetové Večeře: bufetové

Služby za poplatek

lehátka a slunečníky na pláži, internet, trezor, lednička, sauna, TV v rodinném pokoji.
ge club.

Internetové stránky hotelu: www.solmelia.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000