crosssearch

Smartline Millor Sol

Španělsko, Mallorca (zobrazit na mapě) mapa

Poloha na okraji letoviska Cala Millor. Písečná pláž cca 400 m. Centrum s možnostmi pro nakupování a zábavu, také obchody, kavárny, bary a restaurace cca 300 m. 112 pokojů na 5 podlažích. Přijímací hala s recepcí, výtahy, internetový koutek a WiFi (obě za poplatek),...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

na okraji letoviska Cala Millor. Písečná pláž cca 400 m. Centrum s možnostmi pro nakupování a zábavu, také obchody, kavárny, bary a restaurace cca 300 m.

Vybavení

112 pokojů na 5 podlažích. Přijímací hala s recepcí, výtahy, internetový koutek a WiFi (obě za poplatek), restaurace, salon s barem, místnost se satelitní TV, karetní místnost. Ve venkovním areálu se nachází bazén, opalovací terasa, lehátka, slunečníky.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (1A/2A/3A): s klimatizací (teplo/zima), trezorem k pronajmutí, satelitní TV, telefonem, vanou nebo sprchou, WC a balkonem.

Sport/aktivity

za poplatek: biliár, stolní tenis.

Zábava

6x týdně denní animační program, 3x týdně večer zábavní večer.

Děti

samostatný dětský bazén.

Popis All Inclusive

snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Pozdní snídaně. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:30 hod. do 23:00 hod. Ovoce a sendviče od 10:30 hod. do 23:00 hod. Káva, čaj a pečivo od 15:30 hod. do 18:00 hod. Zmrzlina pro děti od 10:30 hod. do 22:30 hod.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000