crosssearch

Ostrov s nádhernými plážemi, přírodou, se skvělým jídlem a pohostinnými lidmi. Kompletní balíček eurovíkendu na Mallorcu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis hotelu

Ostrov s nádhernými plážemi, přírodou, se skvělým jídlem a pohostinnými lidmi. Kompletní balíček eurovíkendu na Mallorcu.

Program zájezdu

1. den

po příletu na Mallorcu transfer do hotelu. Ubytování, individuální program. Informativní schůzka v hotelu.

2. den - 5. den

po snídani informační schůzka v lobby hotelu. Individuální program nebo možnost výletů na doporučení průvodce.

6. den

po snídani check out a uložení zavazadel dle pokynů průvodce. Individuální volno, transfer na letiště a odlet do Prahy.

Změna programu vyhrazena.

O destinaci

MALLORCA

KAM VYRAZIT NA MALLORCE

PALMA DE MALLORCA: Hlavní město ostrova Mallorca s bohatou historií je nejdůležitějším přístavem ostrova s nádhernou pobřežní promenádou. Mezi nejznámější památky patří arabská pevnost Almudainu nebo gotická katedrála La Seo. Na své si tak přijdou i ti z vás, kteří kromě odpočinku na pláži vyhledávají i nové zážitky a poznání.

NEJKRÁSNĚJŠÍ PLÁŽE: Některé pláže Mallorcy jsou zařazeny mezi nejkrásnější pláže Evropy. Můžete vybírat od rozsáhlých dunových oblastí přes zátoky lemované útesy, malé fjordy s bílým pískem, až po divoké pláže. Mallorca je ostrov s teplým mořem a neuvěřitelným počtem nádherných pláží, tak neváhejte a navštivte je.

TRADIČNÍ TRŽIŠTĚ: Při plánování svých výletů po ostrově můžete do svého programu zařadit i návštěvu některého z typických místních trhů, které se pořádají v různých městech a vesničkách po ostrově. Jedno z největších a nejstarších tržišť je Sineu. Typické pro tuto tržnici jsou stánky s ovocem a rybami.

PRAVÁ STŘEDOMOŘSKÁ GASTRONOMIE: Jako snad všechno na Mallorce, tak i kuchyně je plná barev, nápaditosti a hlavně chutí. Kdo by neznal třeba asi nejznámější španělský pokrm Paellu. Tu Španělé vždy připravují z mořských živočichů a věřte, že čerstvá Paella přímo v některém ze španělských přístavů je nezapomenutelným kulinářským zážitkem. Paellou to ale ani zdaleka nekončí. Co třeba známá zeleninová polévka Gazpacho, Tortilly, Tapas nebo vyhlášené španělské víno?

Fakultativní služby

letenka Praha - Mallorca - Praha včetně všech poplatek

transfer letiště - hotel - letiště

5 nocí s polopenzí nebo all inclusive v hotelu smartline Lancaster

služby českého delegáta po celou dobu pobytu

zákonné pojištění CK proti úpadku

Hotel

smartline Lancaster NNN

Hotel pouze pro dospělé - od 18 let. Pěkný hotel s bohatou nabídkou sportovního vyžití. Nachází se v centru letoviska Playa de Palma. Mnoho restaurací, barů, možností pro nakupování v blízkosti hotelu. Letiště Palma de Mallorca cca 7 km. Veřejná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře cca 400 m. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Hotel disponuje 318 pokoji na 6 patrech s výtahy. Hostům je k dispozici přijímající hala s recepcí, společenská místnost, restaurace, bar. Prádelna za poplatek. V udržované zahradě sladkovodní bazén a terasa na opalování. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů. 2x týdně tematický večer. Při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 23.30 h. Odpoledne káva, čaj a zákusky. Přes den snacky a zmrzlina. Ubytování: dvoulůžkové pokoje (A2A/A3A): klimatizace, trezor (za poplatek), sat. TV, telefon, chladnička, fén, sprcha, WC, balkon. Jednolůžkové pokoje (A1A): se stejným vybavením jako A2A.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000