crosssearch

Ses Cases de Cala Ferrera

Španělsko, Mallorca

Ubytování v menších 3patrových budovách a klidné prostředí zajistí strávení příjemné dovolené. 350 m od písčité pláže, aparthotel umístěný ve svahu, oficiální kategorie 2 klíče = 3*. Letiště Palma de Mallorca cca 65 km. Centrum letoviska Cala d'Or cca 2 km. Tenisové kurty v...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Ubytování v menších 3patrových budovách a klidné prostředí zajistí strávení příjemné dovolené.

Poloha

350 m od písčité pláže, aparthotel umístěný ve svahu, oficiální kategorie 2 klíče = 3*. Letiště Palma de Mallorca cca 65 km. Centrum letoviska Cala d'Or cca 2 km. Tenisové kurty v letovisku Cala d'Or nebo Gala Egos. Bowling Cala Egos, minigolf v Cala Ferrera.

Vybavení

komplex se skládá ze 3 obytných bloků (Las Palmeras, Sol Naixent a Gran Sol), 2-3patrové budovy jsou od recepce Ferrera Beach vzdáleny od 150 do 300 m. Recepce, restaurace cca 50 m od pláže, bary a ostatní hotelové služby mají klienti společné s aparthotelem Ferrera Beach, oficiální označení 3 klíče = 4*. 3× bazén (bazén v každém obytném bloku), terasy na opalování, lehátka u bazénů. Půjčovna aut, lékařská služba na zavolání na recepci, WiFi na recepci (za poplatek), minimarket u recepce. Jacuzzi (cca 10 EUR/týden, jen pro dospělé) a masáže v budově Ferrera Beach. Vodní sporty na pláži (za poplatek).

Služby za poplatek

trezor (cca 20 EUR/týden), WiFi (1 EUR/den na recepci), dětská postýlka, masáže, jacuzzi, vodní sporty na pláži, plážové osušky (cca 2 EUR/kus + každá výměna cca 2 EUR).

Pro děti

dětská postýlka (za poplatek cca 4 EUR/den), dětský bazén v areálu Ferrera Beach.

Ubytování

možnost využít 1ložnicová nebo 2ložnicová prostorná apartmá. 1ložnicová apartmá nabízí 1 oddělenou ložnici, 2ložnicová apartmá mají 2 oddělené ložnice, vybaveny jsou stejně, nabízí klimatizaci, koupelnu/WC, obývací pokoj/jídelnu s kuchyňkou (lednice, el. vařič, toaster, nádobí), 2 pohovky, stůl a židle, SAT/TV. Možnost si za poplatek pronajmout trezor, kávovar nebo varnou konvici.

Stravování

Snídaně: bufetové
all inclusive
Obědy: bufetové
Večeře: bufetové

All inclusive

plná penze formou bufetu - nápoje k jídlu (voda, víno, nealko, pivo), alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby v barech v době od 11:00 do 23.00 hod., 50% sleva na nápoje, které nejsou zahrnuty v nápojových listech AI, lehké občerstvení během dne 16:00-17:30 hod., zmrzlina, káva, čaj.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000