crosssearch

Santa Ponsa Park

Španělsko, Mallorca

Hotel je vhodný pro klienty všech věkových kategorií i pro rodiny s dětmi. Bohatá nabídka programů. Letovisko: Santa Ponsa Od pláže: 200 m od písčité pláže Snídaně: bufetové Obědy: bufetové v rámci all inclusive Večeře: bufetové Poloha: moderní hotel se nachází v...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel je vhodný pro klienty všech věkových kategorií i pro rodiny s dětmi. Bohatá nabídka programů.

Letovisko: Santa Ponsa

Od pláže: 200 m od písčité pláže

Snídaně: bufetové

Obědy: bufetové v rámci all inclusive

Večeře: bufetové

Poloha: moderní hotel se nachází v centrální části klidného letoviska, v blízkosti pláže. V blízkosti kavárny, restaurace a obchůdky.

Vybavení: 269 pokojů, 5 poschodí, 2 výtahy, kompletně klimatizované společné prostory, recepce, TV místnost, společenský sál s kavárnou, herna, bar, zahrada s terasou a 3 bazény (1 dětský), s lehátky a slunečníky. U večeří jsou u pán. oblečení vyžadovány dlouhé kalhoty. Hotel tvoří jeden komplex s hotely Playa Santa Ponsa a Pionero.

Služby za poplatek: ručníky u bazénu, trezor a lednice na pokoji, sauna a solarium, internet, konferenční místnost, tenisové kurty a volejbal, vodní sporty na pláži, nedaleko sportovní komplex, ve středisku minigolf, jízda na koni. Golfové hřiště asi 1km.

Ubytování: klimatizované, moderně zařízené 2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dítě (nebo na vyžádání rodinný pokoj), koupelna, WC, stropní ventilátor, telefon a balkon.

Pro děti: dětské hřiště a miniclub, pravidelné taneční a animační programy.

All inclusive: plná penze formou bufetu, včetně nápojů: víno, pivo, voda, nealkohol. nápoje, pozdní kontinentální snídaně do 12.00 hod., občerstvení snack od 10.00–12.00 hod. a od 21.00–24.00 hod., 10.00–24.00 hod. nápoje na baru: víno a alkohol místní výroby, pivo, nealkoholické nápoje, koktejly, odpolední káva a čaj od 16.00–18.00 hod., animační programy pro děti a dospělé, hobby club La Cabana, tenisový kurt, tai-chi v hotelu Pioneru (2× týdně), volejbal, vodní pólo, stolní tenis, gymnastika, petanque.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000