crosssearch

V malebné zátoce střediska Calas de Mallorca na východním pobřeží ostrova. Středisko Porto Cristo vzdálené 12 km, Manacor 14 km. Hotel střední kategorie, vhodný pro rodinnou dovolenou vyhledávající program all inclusive na krásném a členitém východním pobřeží ostrova.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Španělsko, Mallorca

SAMOA *** , oblast Calas de Mallorca

Poloha: V malebné zátoce střediska Calas de Mallorca na východním pobřeží ostrova. Středisko Porto Cristo vzdálené 12 km, Manacor 14 km.

Naše mínění: Hotel střední kategorie, vhodný pro rodinnou dovolenou vyhledávající program all inclusive na krásném a členitém východním pobřeží ostrova.

Vybavení: Recepce se vstupní halou, výtah, společenská a TV místnost se satelitním programem, bar, restaurace, venkovní bazén s terasou, lehátky a slunečníky, bar a gril u bazénu.

Pláž: Jemná písečná pláž Cala Domingo vzdálená pouhých 300 m. V blízkém okolí další malebné písečné pláže tohoto členitého pobřeží.

Ubytování: Jednoduše zařízeny s koupelnou/WC, balkon, telefon, ventilátor a trezor k pronajmutí. Rodiny se dvěma dětmi ubytovány v pokojích s palandami, které se nacházejí v nižších patrech mimo výškovou budovu.

Stravování: Viz program all inclusive.

Sportovní nabídka: Minigolf, tenis, stolní tenis.

Zábava: Zábavní a animační programy, taneční hudba, vystoupení flamenka.

Pro děti: Dětské brouzdaliště, dětský klub, nafukovací skákací hrad pro děti, animační programy pro děti.

Program All inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu – voda, pivo, víno a nealkoholické nápoje k jídlům – snack bar 10:00–23:00 hod. – odpolední káva, čaj, zákusky – alkoholické nápoje místní výroby, nealkoholické nápoje, zmrzlina 10:00–24:00 hod. v neomezeném množství

Platební karty: VISA, EC/MC, MAESTRO

Webové stránky: hotelsamoa.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000