crosssearch

Na pláž pouze cca 100 m přes ulici. Přímo u vnitrozemského jezera Lago Esperanza (nevhodné ke koupání). Hotel zahrnuje 272 pokojů, 5 podlaží a 2 výtahy. Nabízí velkou společenskou místnost s velkoplošnou videostěnou, místnost se satelitní TV, salónek s barem a restaurací.

Konečná cena za osobu od: 12 590 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

hotel se nachází přímo u vnitrozemského jezera „Lago Esperanza“ (nevhodné ke koupání). Na pláž se dostanete přes ulici po pouhých cca 100 m.

Vybavení

hotel disponuje 272 pokoji na 5 podlažích se 2 výtahy. Dále nabízí velkou společenskou místnost s videoprojekcí, místnost se satelitní TV, salónek s barem a restauraci. Úschovna kol. V zahradě naleznete opalovací terasu a plaveckýbazén. Hotel na pláži provozuje bar/restauraci „ROC Boccaccio“ s vlastní terasou. Lehátka na terase jsou pro hotelové hosty zdarma.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (2A): vybaveny telefonem, trezorem k pronajmutí, satelitní TV, klimatizací, chladničkou, vanou, sprchou, WC a balkonem. Joker pokoje (2D):stejné vybavení jako 2A. Třílůžkové pokoje (3B): Prostornější, jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje (2A).

Stravování

polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

Sport/aktivity

fitness, volejbal, stolní tenis. Za poplatek: masáže, sauna (od 16-19 hodin zdarma), solárium, biliár, půjčení kol, kajaky.

Zábava

animační program v hotelu a na pláži. Večerní zábava s profesionální show.

Děti

dětský klub (od 2 do 14 let), animační program. Vestavěný dětský bazén. Dětské hřiště. Dětská židlička v restauraci, dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Popis ALL INCLUSIVE

při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů, osvěžující nápoje, pivo, stolní víno, místní nápoje a snacky od 10:30 hod. do 23:30 hod. Mimo jiné na pláži od 11:00 hod. do 16:30 hod. v restauraci „ROC Boccaccio“ osvěžující nápoje, pivo, stolní víno, od 13:00 do 14:30 potom saláty, těstoviny, masa, ovoce a dezerty. Povinnost nosit plastikové náramky.

Pláž

plážový bar pro all inclusive hosty zdarma.

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 539 termínů

Celkem 539 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000