crosssearch

Port Adriano Marina Golf & Spa

Španělsko, Mallorca

Tento luxusní hotel pouze pro dospělé leží na ideálním místě mezi pobřežím Mallorky a golfovým hřištěm Sta Ponsa a nabízí panoramatickou terasu s bazénem. Port Adriano Hotel se nachází pár kroků od písečné pláže a představuje ideální místo, kde si můžete vychutnat slunce,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Tento luxusní hotel pouze pro dospělé leží na ideálním místě mezi pobřežím Mallorky a golfovým hřištěm Sta Ponsa a nabízí panoramatickou terasu s bazénem. Port Adriano Hotel se nachází pár kroků od písečné pláže a představuje ideální místo, kde si můžete vychutnat slunce, písek a moře Mallorky. Můžete obdivovat překrásnou krajinu v okolí hotelu a sledovat západ slunce z velké terasy.

Vybavení hotelu:

Po náročném tréninku ve fitness centru si můžete odpočinout v lázních, které se pyšní krytým bazénem a nabídkou exotických kosmetických procedur. Hotel leží nad moderním přístavem s nákupním centrem postaveným podle návrhu Phillippe Starcka.

Pláž:

Cca 10 minut chůze z kopce od hotelu se nachází písečná pláž. Komplex Port Adriano zajišťuje zdarma na vyžádání dopravu na tuto pláž.

Stravování:

V hotelovém bistru Marina si můžete dát k obědu i večeři chutná a zdravá jídla la carte. Restaurace Splendor Terrace s úchvatným výhledem nabízí vynikající snídaně a vybraná jídla středomořské i mezinárodní kuchyně.

Vybavení pokoje:

elkolepá a elegantní architektura hotelu Port Adriano čerpá inspiraci z tradic Mallorky. Okna a balkony jsou orámovány klenutými obrubami a stěny jsou vymalovány ve středomořských barvách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000