crosssearch

Klidné menší letovisko na západním pobřeží ostrova je přímo propojeno s větším a živějším městečkem Sa Coma na severu a na jihu s dalším půvabným střediskem Cala Morlanda. Jsou tu široké světlé písčité pláže i menší plážičky zastíněné borovicemi, bary, restaurace, kavárny,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

S´ILLOT Klidné menší letovisko na západním pobřeží ostrova je přímo propojeno s větším a živějším městečkem Sa Coma na severu a na jihu s dalším půvabným střediskem Cala Morlanda. Jsou tu široké světlé písčité pláže i menší plážičky zastíněné borovicemi, bary, restaurace, kavárny, obchody, ale i tichá místa k procházkám. Vhodné místo pro dovolenou jak pro starší klientelu, tak pro rodiny s dětmi. Podél pláže vede cyklostezka až do vedlejšího letoviska. HOTEL PLAYA BLANCA ** Šestipatrová budova hotelu Playa Blanca se nachází 200 m od písčité pláže. Dominantu tvoří krásný bazén s brouzdalištěm a sluneční terasou, na opačné straně hotelu můžete posedět na prostorné terase. Hotelová depandance se nachází 100 m od hotelu a klienti mohou využívat všech služeb hlavní budovy.

Vybavení:

Recepce s WiFi (za poplatek), trezor, směnárna, bar, klimatizovaná restaurace a kavárna s terasou, 2 výtahy, parkoviště, TV místnost, internetový koutek, lékařská asistence, velmi prostorná zahrada pro děti, stolní tenis, minigolf, tenis a sauna (za poplatek).

Ubytování:

V hlavní budově dvoj a třílůžkové pokoje, v depandanci dvojlůžkové s možností přistýlky. Všechny pokoje mají vlastní příslušenství, TV a lednici (za poplatek), topení, trezor a balkón. Jednolůžkový pokoj příplatek 280 Kč/os./den.

Stravování:

Polopenze formou bufetu v hlavní hotelové restauraci. All-inclusive + 480 Kč/os./den.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000