crosssearch

Přímo u moře (na útesu). Malý písečný záliv cca 300 m, místní centrum Cala D'Or cca 3 km. V bezprostřední blízkosti nákupní ulice, bary, obchody a lékař.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

přímo u moře (na útesu). Malý písečný záliv cca 300 m, místní centrum Cala D'Or cca 3 km. V bezprostřední blízkosti nákupní ulice, bary, obchody a lékař.

Vybavení

152 pokojů ve španělském stylu rozdělených do více dvoupodlažních apartmánových domů. V hlavní budově se nachází recepce, trezory k pronajmutí, společenská místnost, místnost s TV, internetový koutek, WLAN v celém areálu (za poplatek). Ve venkovním areálu se nachází restaurace, sladkovodní bazén, u moře se nachází bazén s mořskou vodou,velká louka, opalovací terasa a bar u bazénu. Lehátka a slunečníky zdarma. Po schodech přístupné dvě rozvinuté zátoky. Zde je koupání doporučováno pouze pro zkušené plavce.

Ubytování

studia A (1A/2A): kombinace obývací ložnice, kuchyňský koutek, chladnička, satelitní TV, telefon, vana nebo sprcha, WC, balkon nebo terasa. Apartmány B (2B/3B): disponují navíc samostatnou ložnicí, jinak stejné vybavení jako studia 1A/2A. Apartmány C (3A/4A): kombinace obývací ložnice s pohovkou na spaní a 2 ložnice, sprcha a WC, jinak stejné vybavení jako A (1A/2A). Bungalovy D (3A/4A): dvoupodlažní, leží v blízkosti moře. V přízemí stejné vybavení jako A (1A/2A) s terasou. V prvním patře 2 samostatné ložnice s koupelnou, WC a balkonem.

Stravování

bez stravy, snídaně nebo polopenze. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

Sport/aktivity

boccia, venkovní šachy, stolní tenis, volejbal. Za poplatek: biliár, půjčovna kol, 2 tenisové kurty. Golfové hřiště Vall D'Or cca 15 minut autem vzdáleno.

Zábava

několikrát týdně večer živá muzika nebo folklorní večer.

Děti

dětský animační program, miniklub (od 4 do 12 let). Speciální program pro teenagery. Dětské hřiště. Samostatný dětský bazén.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000