crosssearch

Ola Aparthotel Isabel

Španělsko, Mallorca

Komplex apartmánů skládající se ze 3 budov v zahradách se nachází nedaleko pláže v letovisku Cala Bona, 300 m od jeho centra s obchody a 75 km od letiště. Vzdálenost od města Palma je asi 80 km, městečko Cala Millor je vzdálené cca 2 km a dá se do něj dojít po promenádě, která...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

komplex apartmánů skládající se ze 3 budov v zahradách se nachází nedaleko pláže v letovisku Cala Bona, 300 m od jeho centra s obchody a 75 km od letiště. Vzdálenost od města Palma je asi 80 km, městečko Cala Millor je vzdálené cca 2 km a dá se do něj dojít po promenádě, která obě místa spojuje, 4 km od hotelu je golfové hřiště Son Servera. Cca 15 min chůze od hotelu je větší pláž – v Cala Millor.

Vybavení hotelu

recepce, směnárna, 3 výtahy, internet, bar s pódiem pro show, snack bar u bazénu, sladkovodní bazén, krytý bazén (v zimní sezóně), sauna, kulečník, stolní tenis, volejbal, vodní pólo, aerobic, fotbal, lukostřelba, střelba z pušky, kuželky, animace.

Ubytovaní

hotel nabízí dvoulůžkové apartmány s možností 1 přistýlky pro dospělého a 1 přistýlky pro dítě. Pokoje jsou vybaveny ložnicí oddělenou od pokoje, koupelnou s WC, klimatizací (v hlavní sezóně), telefonem, SAT TV, trezorem, kuchyňkou s ledničkou a balkónem.

Služby za poplatek

lehátka a slunečníky na pláži, internet, klimatizace, trezor, kulečník.

Internetové stránky hotelu: www.olahotels.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000