crosssearch

Kompletně klimatizovaný pětiposchoďový hotel se nachází přímo u dlouhé písečné pláže ve středisku Ca'n Picafort, několik desítek metrů od malého sportovního a rybářského přístavu. Z hotelových pokojů je překrásný výhled na celý záliv Bahía de Alcudia.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha
Kompletně klimatizovaný pětiposchoďový hotel se nachází přímo u dlouhé písečné pláže ve středisku Ca’n Picafort, několik desítek metrů od malého sportovního a rybářského přístavu. Z hotelových pokojů je překrásný výhled na celý záliv Bahía de Alcudia.

Vybavení hotelu
Moderní hotel je vybaven menší recepcí spojenou s barem a terasou s výhledem na moře, výtahem a jídelnou. Hotel disponuje minispa (jacuzzi, turecké lázně, sauna, posilovna – vše zdarma). WIFI za poplatek.

Pokoje
Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny balkonem, kompletní koupelnou s WC, telefonem a SAT-TV. Trezor a lednice (za poplatek). Většina pokojů má boční výhled na moře.

Stravování
Snídaně a večeře formou bufetu v hotelové jídelně.

Sport a zábava
Nepřeberná nabídka vodních sportů na pláži, veškeré možnosti sportovního vyžití v okolí hotelu: tenis, jízda na koni, možnost půjčení jízdního kola (vše za poplatek).

Pláž
Přímo u hotelu je krásná dlouhá písečná pláž s bílým pískem mírně se svažující do moře. Možnost pronájmu slunečníků a lehátek.

Svatební cesta
Novomanželům je poskytnuta sleva - viz ceník. Platí jen v termínech nezasahujících do července a srpna.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000