crosssearch

Příjemný hotel ideální pro rodiny s dětmi, vzhledem ke krátkému transferu z letiště, skvělé poloze v příjemném prostředí a zázemím pro děti. Pláž: 150 m od písčité pláže Typ stravy: all inclusive Poloha: příjemný hotel s rodinnou atmosférou v klidném místě, 150 m...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Příjemný hotel ideální pro rodiny s dětmi, vzhledem ke krátkému transferu z letiště, skvělé poloze v příjemném prostředí a zázemím pro děti.


Pláž: 150 m od písčité pláže

Typ stravy: all inclusive

Poloha: příjemný hotel s rodinnou atmosférou v klidném místě, 150 m od krásné romantické zátoky s písčitou pláží, poblíž sportovního centra Punta Portals, 200 m od zastávky veřejné dopravy (bus do Palmy - 9 km), 5-10 min chůze od centra s obchůdky, restauracemi, bary a kavárničkami, cca 1 km od promenády v Calvii. Nedaleko Marinelandu, 2 km od golfového klubu Real Bendinat Golfe Club.

Vybavení: v r. 2001 renovovaný hotel s prostornou vstupní hala s recepcí, směnárnou, trezorem, klimatizovanou restaurací, 2 bazény - 1 s oddělenou částí pro děti, krásnou zahradou s dětským hřištěm, solárium, SAT/TV místnost, lobby bar, bar u bazénu, diskotéka, v některých částech hotelu připojení k internetu/wi-fi.

Služby za poplatek: internet, pronájem trezoru, tenisové kurty, squash.

Ubytování: prostorné 2lůžkové pokoje s možností 2 přistýlek (max. obsazení 3 dospělí nebo 2 dospělé osoby + 2 děti) s klimatizací/topením, koupelnou se soc. zařízením, SAT/TV, trezorem, telefonem, balkonem/terasou.

Pro děti: v době školních prázdnin dětský miniklub, petanque, stolní tenis, volejbal, zahrada s dět. hřištěm.

All inclusive: plná penze formou bufetu včetně nápojů (pivo, víno, voda, nealko - místní výroby), cca 10:00 - 22:00 hod. nápoje místní výroby (alkoholické, nealkoholické) v lobby baru a v baru u bazénu, odpolední snacky + káva/čaj cca 14:30 - 20:00 hod.
 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000