crosssearch

Iberostar Playa De Muro

Španělsko, Mallorca (zobrazit na mapě) mapa

Přímo na široké pláži. Město Alcudia cca 5 km, město Can Picafort 6,5 km. Spojení linkovými autobusy. Ubytovací kapacita tohoto komfortního hotelu skýtá 447 pokojů na 3 podlažích se 4 výtahy.

Konečná cena za osobu od: 20 082 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Přímo na široké pláži. Město Alcudia cca 5 km, město Can Picafort 6,5 km. Spojení linkovými autobusy.

Vybavení: Ubytovací kapacita tohoto komfortního hotelu skýtá 447 pokojů na 3 podlažích se 4 výtahy. Dále je Vám k dispozici recepce, internetová kavárna, 5 barů, salón se satelitní TV, café, obchody, 2 restaurace (1 s venkovní terasou), restaurace a-la-carte na pláži a Burger House. V zahradě bazénový komplex se zařízenou opalovací terasou. Ručníky na kauci.

Pokoje:

Dvoulůžkové pokoje B (1A/2A/3A): Vybaveny telefonem, trezorem k pronajmutí, klimatizací, satelitní TV, minibarem, fénem, dlažbou, vanou, sprchou, WC a balkonem. Možnost rezervace pokojů s výhledem na moře (2D/3D).

Junior suite (2C/3C): Telefon, trezor k pronajmutí, klimatizace, satelitní TV, minibar, fén, posezení, vana, sprcha, WC a balkon s bočním výhledem na moře.

Rodinné pokoje A (2D/3D): 2 místnosti, telefon, trezor k pronajmutí, klimatizace, satelitní TV, minibar, kuchyňský koutek, mikrovlnná trouba, fén, vana, sprcha, WC a balkon nebo terasa.

Zábava: Rozmanitý animační program.

Sport: Sauna, vířivka, stolní tenis. Za poplatek tenisový kurt, biliár, půjčovna jízdních kol, masáže.

Děti: Samostatný dětský bazén, dětské hřiště. Miniklub (od 4 do 7 let, již od května), v červenci a srpnu maxi klub (od 8 do 12 let) a teenieklub (od 13 do 17 let). Dětská židlička v restauraci, dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Stravování: Polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

Popis all inclusive: Při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Kontinentální snídaně pro spáče. Na pláži a-la-carte restaurace (v hlavní sezóně), kde můžete poobědvat, bar a Burger House. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 09:00 hod. do 24:00 hod. Rozmanitá gastronomická nabídka od 07:00 hod. do 24:00 hod. Večer studené snacky do 24:00 hod. Minibar v pokoji (denně osvěžující nápoje, pivo, voda). 3x týdně degustace vín (po předchozí rezervaci). Od června tenisový kurt (po předchozí rezervaci). Povinnost nosit plastikové náramky.

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 761 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000