crosssearch

Iberostar Pinos Park

Španělsko, Mallorca (zobrazit na mapě) mapa

Přímo v zátoce Font de Sa Cala. Centrum města přibližně 4 km. V zimě 2008/2009 prošel hotel kompletní rekonstrukcí. 203 ubytovacích jednotek ve 3 dvoupodlažních budovách. V hlavní budově recepce, internetový koutek, WiFi, výtah, klimatizovaná restaurace, bar s TV koutkem,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: Přímo v zátoce Font de Sa Cala. Centrum města přibližně 4 km.

Vybavení:
V zimě 2008/2009 prošel hotel kompletní rekonstrukcí. 203 ubytovacích jednotek ve 3 dvoupodlažních budovách. V hlavní budově recepce, internetový koutek, WiFi, výtah, klimatizovaná restaurace, bar s TV koutkem, supermarket, automatická pračka na mince. V zahradě naleznete bazénový komplex s opalovací terasou a posezením. Lehátka a slunečníky zde zdarma. Snack bar u bazénu. Osušky na kauci.

Pokoje:

Dvoulůžkové pokoje B (2C):
Moderně zařízené s kuchyňským koutkem a chladničkou, posezením, klimatizací, telefonem, trezorem k pronajmutí, satelitní TV, sprchou, WC a balkonem nebo terasou s přímým výhledem na moře. Možnost rezervace pokojů jako Úsporný tip B (2S)
se stejným vybavením jako dvoulůžkové pokoje B (2C), ovšem bez výhledu na moře.

Rodinné pokoje A (2B/3B):
2 místnosti s kuchyňským koutkem, kávovarem a chladničkou, posezením, klimatizací, telefonem, trezorem k pronajmutí, satelitní TV, sprchou, WC a balkonem nebo terasou.

Rodinné pokoje A (2C/3C):
Disponují stejným vybavením jako rodinné pokoje A (2B/3B), ovšem balkon nebo terasa s výhledem na moře.

Rodinné suite C (2A/3A):
Superior pokoje, 2 místnosti, kuchyňský koutek s chladničkou, satelitní TV, telefon, posezení, klimatizace, trezor k pronajmutí, sprcha, WC a balkon nebo terasa s výhledem na moře.

Zábava: Mezinárodní animační program.

Sport: Stolní tenis, nordic walking, basketbal, volejbal, gymnastika, spinning, lukostřelba, střelba ze vzduchovky, minigolf, boccia a víceúčelové hřiště. Za poplatek: biliár, tenisový kurt, vodní sporty na pláži, půjčovna kol a možnosti jízdy na koni v okolí.

Děti:
Samostatný dětský bazén, dětské hřiště, miniklub (od 4 do 8 let). V červenci a srpnu maxiklub (od 9 do 13 let) a teenieklub (od 14 do 17 let).

Stravování: Polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

ALL inclusive:
Při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:30 hod. do 24:00 hod. Snacky od 10:00 hod. do 12:30 hod., od 14:00 hod. do 18:00 hod. a od 21:30 hod. do 24:00 hod.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000