crosssearch

Iberostar Ciudad Blanca

Španělsko, Mallorca

Přímo na písečné pláži. Přístav cca 2 km. Plně klimatizovaný apartmánový osmipatrový hotel s 303 ubytovacími jednotkami, 4 výtahy. Nabízí přijímací halu, recepci (trezory k pronajmutí), internet, salónek s barem a restauraci. Zahrada o rozloze 15 tisíc m2 se 2 bazény, vířivkou...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: Přímo na písečné pláži. Přístav cca 2 km.

Vybavení: Plně klimatizovaný apartmánový osmipatrový hotel s 303 ubytovacími jednotkami, 4 výtahy. Nabízí přijímací halu, recepci (trezory k pronajmutí), internet, salónek s barem a restauraci. Zahrada o rozloze 15 tisíc m2 se 2 bazény, vířivkou a opalovací terasou s lehátky a slunečníky, bar u bazénu. Ručníky na kauci.

Apartmány:

Typ S pro 2 až 3 osoby s trezorem k pronajmutí, telefonem, satelitní TV, klimatizací (teplo /chlad), kuchyňským koutem, kombinovaným obytným prostorem s ložnicí, vanou, sprchou, WC a balkónem.

Typ A1 pro 2 až 4 osoby jako typ S, navíc samostatná ložnice, částečně s výhledem do zahrady. Pravidelný úklid a výměna prádla v ceně.

Zábava: Animační program, soutěže, show.

Sport: Gymnastika, stolní tenis, střelba ze vzduchovky a lukostřelba, volejbal, vířivka. Poblíž minigolf, squash a několik tenisových kurtů (cca 100 m).

Děti: Dětský bazén, hřiště. Miniklub (4–8 let), maxiklub (9–12 let), červenec až září teenager klub (13–17 let).

Stravování: S polopenzí nebo all inklusive bufetovou formou. Show cooking.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000