crosssearch

HSM Calas Park Moderní komplex skládající se z hlavní budovy a několika budov s apartmány se nachází v letovisku Calas de Mallorca nedaleko pláže Cala Domingos a 62 km od letiště. V blízkosti hotelu je centrum s obchody a možností zábavy. U hotelu je zastávka autobusu se...

Konečná cena za osobu od: 18 140 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

HSM Calas Park

moderní komplex skládající se z hlavní budovy a několika budov s apartmány se nachází v letovisku Calas de Mallorca nedaleko pláže Cala Domingos a 62 km od letiště. V blízkosti hotelu je centrum s obchody a možností zábavy. U hotelu je zastávka autobusu se spojením do měst Palma a Manacor.

Vybavení hotelu

recepce, směnárna, internet, wi fi, místnost se SAT TV, společenský prostor, restaurace, bar u bazénu, snack bar, bazén, sluneční terasa se slunečníky a lehátky, šipky, stolní tenis, vodní sporty na pláži, animace.

Ubytovaní

hotel nabízí dvoulůžkové apartmány s možností 2 přistýlek. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, oddělenou ložnicí, SAT TV, trezorem, telefonem, hudebním programem, kuchyňkou a balkónem nebo terasou.

Stravování All Inclusive

Snídaně: bufetové Obědy: bufetové Večeře: bufetové All inclusive: snídaně (08:00 – 12:00), obědy (13:00 – 15:00), večeře (18:30 – 21:00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00 – 00:00), občerstvení, odpolední čaj/káva, zmrzlina (11:00 – 18:00).

Služby za poplatek

lehátka a slunečníky na pláži, internet, wi fi, trezor, vodní sporty.

Internetové stránky hotelu: www.saintmichel.net

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000