crosssearch

Hotel Romantic

Španělsko, Mallorca

Přitažlivé letovisko na severu ostrova se pyšní rozlehlými plážemi s bílým pískem, jež jsou lemovány kvalitními hotely, kavárnami, restauracemi a obchody. U moře mohou turisté nejen odpočívat, ale dají se zde provozovat různé vodní sporty. Atraktivitu místa zvyšuje blízkost...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

PORT DE POLLENCA Přitažlivé letovisko na severu ostrova se pyšní rozlehlými plážemi s bílým pískem, jež jsou lemovány kvalitními hotely, kavárnami, restauracemi a obchody. U moře mohou turisté nejen odpočívat, ale dají se zde provozovat různé vodní sporty. Atraktivitu místa zvyšuje blízkost skalnatého mysu Formentor, jednoho z nejoblíbenějších výletních turistických cílů. Oblast je vhodná i pro vyznavače aktivní dovolené, nacházejí se zde i cyklistické trasy. HOTEL ROMANTIC *** Menší hotel v centru letoviska je od široké písečné pláže oddělen pouze komunikací, je vhodný pro páry či seniory a z jeho balkónů či terasy je krásný výhled po celé zátoce a sněhobílé pláži.

Vybavení:

Recepce s WiFi (zdarma), bar a snack bar s venkovní terasou, restaurace, prádelna, směrnárna, půjčovna kol a aut, TV místnost. Plážový servis cca 12 EUR/den.

Pláž:

Písčitá, veřejná, neplacená, 30 m.

Ubytování:

Jednolůžkové a dvojlůžkové pokoje, s výhledem na město nebo na moře. Vlastní příslušenství, TV, telefon, trezor, klimatizace. Orientace na mořskou stranu 120 Kč/os./den, mořská strana s výhledem 590 Kč/os./den, jednolůžkový pokoj 350 Kč/os./den.

Stravování:

Polopenze formou bufetu, za příplatek možnost večeří a la carte.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000