crosssearch

Komplex apartmánů, který stojí hned vedle hotelu Hawaii Mallorca, se rozkládá přímo nad mořem na skalnatém výběžku Torrenova, který nabízí jedinečný výhled na moře a přilehlou písečnou pláž San Matías s promenádou. Výhodná poloha v klidné části jinak živého střediska Magalluf...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Komplex apartmánů, který stojí hned vedle hotelu Hawaii Mallorca, se rozkládá přímo nad mořem na skalnatém výběžku Torrenova, který nabízí jedinečný výhled na moře a přilehlou písečnou pláž San Matías s promenádou. Výhodná poloha v klidné části jinak živého střediska Magalluf a v blízkosti vodních zábavních parků.

Vybavení komplexu:
V komplexu apartmánů se nachází dva bazény, jeden z nich s dětskou částí, lehátka a slunečníky zdarma. Dva dětské koutky (venkovní a vnitřní), dva bary, stolní tenis, herna (za poplatek), internet (za poplatek), biliár (za poplatek), prádelna (za poplatek) a supermarket.

Pláž:
Písečná pláž, volně se svažující do moře, je vzdálená cca 100 m od hotelu po pěší promenádě.

Strava:
Vlastní. Možnost dokoupení snídaní nebo polopenze. Klienti se stravou v hotelu Hawaii Mallorca mají možnost využívat celého zázemí tohoto hotelu.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000