crosssearch

Hotelový komplex se rozkládá přímo nad mořem na skalnatém výběžku Torrenova, který nabízí jedinečný výhled na moře a přilehlou písečnou pláž San Matías s promenádou. Komplex sestává ze dvou vzájemně propojených budov. Výhodná poloha v klidné části jinak živého střediska...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotelový komplex se rozkládá přímo nad mořem na skalnatém výběžku Torrenova, který nabízí jedinečný výhled na moře a přilehlou písečnou pláž San Matías s promenádou. Komplex sestává ze dvou vzájemně propojených budov. Výhodná poloha v klidné části jinak živého střediska Magalluf a v blízkosti vodních zábavních parků.

Vybavení pokojů: Prostorné klimatizované pokoje s možností až dvou přistýlek mají balkon, koupelnu, TV-SAT, telefon. Varnou konvici, lednici a trezor je možné pronajmout za poplatek na místě (pokud jsou k dispozici). Velká část pokojů je s výhledem na moře.

Vybavení hotelu: Kompletně klimatizovaný, příjemně zařízený hotel má vstupní halu s recepcí a dvěma výtahy (další 2 výtahy v druhé budově), internetový koutek (za poplatek), bar a snack-bar, salón s TV-sat, stolní tenis, biliár a hernu (za poplatek). V jedinečné poloze přímo nad mořem je vystavěna velká terasa s bazénem, lehátka a slunečníky zdarma, snack-bar u bazénu a dětský bazén. Pro rodiny s dětmi je v hotelu dětský park.

Pláž: Písečná pláž, volně se svažující do moře, je vzdálená cca 80 metrů od hotelu po pěší promenádě.

Strava: Polopenze bufetovou formou. Možnost dokoupení obědů nebo stravování all inclusive.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000