crosssearch

Výhodné ubytování s polopenzí. Ideální poloha pro milovníky zábavy. Letovisko: El Arenal Od pláže: 75 m od písčité pláže Snídaně: bufetové Večeře: bufetové Poloha: účelně zařízený rodinný hotel situovaný ve vnitřní zástavbě letoviska, nedaleko pobřežní promenády a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Výhodné ubytování s polopenzí. Ideální poloha pro milovníky zábavy.

Letovisko: El Arenal

Od pláže: 75 m od písčité pláže

Snídaně: bufetové

Večeře: bufetové

Poloha: účelně zařízený rodinný hotel situovaný ve vnitřní zástavbě letoviska, nedaleko pobřežní promenády a překrásné pláže. Svojí polohou je výhodný pro milovníky aktivně strávené dovolené a zábavy. Na pobřežní promenádě je rozsáhlá nabídka restaurací, barů, zábavních i nočních podniků a diskoték. Pravidelné spojení s hlavním městem Palma de Mallorca linkovým busem.

Vybavení: 87 pokojů, 9 poschodí, 2 výtahy, recepce, jídelna, salón s TV, restaurace a bar, venkovní bazén se sladkou vodou, terasa s lehátky (zdarma).

Služby za poplatek: trezory na recepci, internet. Vodní sporty na pláži, tenisový a sportovní komplex vzdálen pěšky asi 5 minut.

Ubytování: jednoduše zařízené 2lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (v případě 2 přistýlek 2 lůžka nad sebou, max. 3 dosp. osoby v pokoji), koupelna, WC, balkon, telefon.

Pro děti: vodní park Aquacity vzdálen pěšky asi 15 minut.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000