crosssearch

Hotel s nádhernými výhledy na moře, pro klienty vyhledávající klidnější prostředí, služby all inclusive. Hotel po celkové rekonstrukci v roce 2015.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel s nádhernými výhledy na moře, pro klienty vyhledávající klidnější prostředí, služby all inclusive. Hotel po celkové rekonstrukci v roce 2015.

Poloha:

50 m od písčité pláže, hotel vystaven na skalnatém útesu, v klidné východní části ostrova, v okolí několik restaurací, barů, obchodů. V blízkosti hotelu autobusová zastávka.

Vybavení:

zrekonstruovaný hotel (2015) nabízí hlavní 8patrové budovu, kde jsou veškeré hotelové služby, a druhou nižší budovu "America chico", kde nabízí pouze ubytování. Tato budova je klidnější a klienti využívají veškeré služby v hlavní budově. V hlavní budově naleznete: vstupní halu s recepcí, restauraci, pizzerii, bar, gril bar v zahradě, kavárnu, výtahy, TV místnost. V komplexu se nachází bar u bazénu, celkem 3 bazény, lehátka a slunečníky u bazénu, multifunkční hřiště, stolní tenis, biliár. V hotelu jsou pořádány denní a večerní animační programy.

Služby za poplatek:

internet, WiFi déle než 30 minut, WiFi na pokoji, trezor.

Pro děti:

dětský bazén, dětská postýlka (zdarma, na vyžádání), hřiště, miniklub.

Ubytování:

standardní nebo superior pokoje s klimatizací v obou budovách nabízí koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, telefon, miniledničku, SAT/TV, trezor (za poplatek), WiFi připojení (za poplatek), balkon nebo terasu s výhledem na moře.

Stravování:

all inlusive

All inclusive:

plná penze formou bufetu, nápoje k hlavním jídlům (voda, víno), lehké občerstvení během dne, zmrzlina pro děti, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby 10.00-24.00 hod., animační programy a sportovní aktivity pro děti i dospělé.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000