crosssearch

Hotel přímo u moře. Restaurace s výhledem na moře. Bohatá sportovní nabídka. Centrum letoviska Ca'n Picafort s nákupními možnostmi, restauracemi a bary cca 500 m. Zastávka autobusu v okolí. Letiště Palma de Mallorca cca 70 km. Golfové hřiště cca 15 km.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis hotelu

Hotel přímo u moře. Restaurace s výhledem na moře. Bohatá sportovní nabídka.

Poloha

klidná. Centrum letoviska Ca'n Picafort s nákupními možnostmi, restauracemi a bary cca 500 m. Zastávka autobusu v okolí. Letiště Palma de Mallorca cca 70 km. Golfové hřiště cca 15 km.

Pláž

cca 20 m od příkře se svažující pláže s jemným pískem.

Vybavení

142 pokojů na 4 podlažích. Vstupní hala s recepcí, výtahy, salonky, restaurace s výhledem na moře, bar, úschovna kol (za poplatek). Ve venkovním areálu bazén, terasa na opalování a bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Osušky na kauci. Hosté s all inclusive mohou používat zařízení, restaurace, bary a služby v hotelu Ferrer Janeiro (cca 80 m, v závislosti na dostupnosti).

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): s klimatizací, trezorem, sat. TV, telefonem, fénem, vanou, sprchou, WC a balkonem. Dvoulůžkové pokoje (A2B/A3B): balkon s výhledem na moře, jinak jako A2A. Superior pokoje (A1C/A2C): zrekonstruované, s chladničkou, jinak jako A2A. Superior pokoje (A2D): balkon s výhledem na moře, jinak jako A2C. Joker pokoje (A2S/A3S): jen některé pokoje s balkonem, výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

snídaně, polopenze nebo all inclusive Gold. Snídaně formou bufetových stolů. Při objednání polopenze navíc večeře formou bufetových stolů. Při objednání all inclusive snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Show cooking. 3x týdně tematická večeře formou bufetu. Pro sportovce denně Pasta party 15.30 - 17.30 h. (pro pobyty do 15.5.2017). Pozdní snídaně do 11.30 h. Nealkoholické nápoje, pivo a víno k hlavním pokrmům. Studený bufet 21.00 - 24.00 h. Sendviče, zmrzlina, zákusky, káva a čerstvé ovoce během dne. Výběr z místních i mezinárodních alkoholických a nealkoholických nápojů v baru od 10.00 do 24.00 h. Nealkoholické nápoje po celý den. 1x večeře/pobyt/osoba v podobě tematického menu (pro min. délku pobytu 7 nocí a v závislosti na dostupnosti).

Sport/aktivity

zdarma: fitness (v hotelu Ferrer Janeiro, cca 80 m), sportovní program "Ferrer Active": aerobic, nordic walking, pilates, salsa, jóga atd. Denní a večerní zábava. Několikrát týdně večerní zábava s živou hudbou a show. Za poplatek: turistické a cyklistické výlety v rámci programu "Ferrer Active". Při pobytech od 5 nocí půjčení auta zdarma (pro příjezdy do 15.5. a od 15.10.2017): hosté platí pouze pojištění (cca 12 /den) a benzín, včasná rezervace v hotelu doporučena. Slevy na různých golfových hřištích na ostrově.

Internet

WiFi ve veřejných prostorech zdarma.

Wellness

zdarma: sauna, vířivka a neomezený vstup do vodního okruhu ve Ferrer Vital Spa (v závislosti na dostupnosti, v hotelu Ferrer Janeiro, cca 80 m, vstup od 7 let). Pro hosty s all inclusive: Kleopatřina lázeň a koupel nohou s aromatickými oleji (v závislosti na dostupnosti) ve Ferrer Vital Spa. Za poplatek: masáže a různé aplikace.

Děti

vestavěný dětský bazén, dětské židličky, miniklub (4-7 let a 8-12 let) a teenager klub (12-18 let) v červenci a srpnu. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Upozornění

turistická taxa: od 1.7.2016, pro osoby starší 16 let, cca 1-2 /den/os. v závislosti na kategorii hotelu, platba na místě.

Cena zájezdu zahrnuje

leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby delegáta pokud není v popisku uvedeno jinak, služby connected service u vybraných destinací (více na http://www.ckCK.cz/connected-service.html), kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000