crosssearch

Don Felipe

Španělsko, Mallorca

Apartmány se nacházejí v klidnější části Cala d'Or v rezidenční čtvrti Punta Grossa v blízkosti malebného zálivu Cala Esmeralda a dalšího písečného zálivu Cala Ferrera. Nedaleké centrum (cca 5 minut) a spojovací ulice mezi centrem a čtvrtí Cala Ferrera poskytují klientům...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Apartmány se nacházejí v klidnější části Cala d'Or v rezidenční čtvrti Punta Grossa v blízkosti malebného zálivu Cala Esmeralda a dalšího písečného zálivu Cala Ferrera. Nedaleké centrum (cca 5 minut) a spojovací ulice mezi centrem a čtvrtí Cala Ferrera poskytují klientům veškeré možnosti nákupu a zábavy.

Pláž: V okolí apartmánů jsou 3 písčité zálivy: Cala Esmeralda - cca 5 minut, Cala Ferrera - cca 8 minut a Cala Gran - cca 8 minut chůze. V blízkosti hotelu jsou zastávky městského autobusu a vláčku, které projíždějí celým letoviskem a sousední rybářskou vesničkou Porto Petro až na 7 km vzdálenou pláž v přírodní rezervaci Cala Mondragó/S'Amarador.

Strava: Vlastní. Možnost dokoupení různých druhů stravování (snídaně, večeře nebo polopenze) bufetovou formou v hotelu Cala Ferrera.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000