crosssearch

Skvělá poloha pro milovníky koupání a slunění, krásná pláž. Pláž velmi vhodná i pro malé děti. Hotel se nachází přímo u dlouhé...

Hotel jsme osobně navštívili...
Konečná cena za osobu od: 30 490 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Skvělá poloha pro milovníky koupání a slunění, krásná pláž. Pláž velmi vhodná i pro malé děti.

Letovisko

Alcudia

Od pláže

přímo u písčité pláže

Snídaně: bufetové, all inclusive za příplatek
Obědy: bufetové
Večeře: bufetové

Poloha

hotel se nachází přímo u dlouhé písečné pláže v klidnější části letoviska. V blízkosti je řada obchodů, barů a kaváren. Z letoviska pravidelné spojení linkovým autobusem do oblíbeného centra Alcudia (asi 2, 5 km).

Vybavení

moderní hotel, 5 poschodí, 3 výtahy, recepce, jídelna, společenský salón s TV a barem, terasa s bazénem, dětská část bazénu, lehátka a slunečníky u bazénu. Každodenní zábavní a animační programy, volejbal.

Služby za poplatek

biliár, tenisové kurty v blízkosti hotelu, pronájem kol, stolní tenis, trezory na pokoji, na vyžádání minibar na pokoji, pokoje superior.

Ubytování

účelně zařízené klimatizované 2lůžkové pokoje s možností 2 přistýlek (max. 3 dosp. os. na pokoji), TV, telefon, balkon, WC, koupelna. Za příplatek možno pokoje pokoje superior - nově zrekonstruované pokoje: klimatizace, hydromasážní vana, vysoušeč vlasů, lednice, TV, telefon, balkon, WC, koupelna.

Pro děti

dětské hřiště, animační programy.

All inclusive

Plná penze formou bufetu, sendviče a ovoce od 11.00 do 18.00 hod., zmrzlina pro děti od 10.30 do 22.30 hod., pečivo, káva, čaj od 15.30 do 17.00 hod., místní nápoje u baru od 10.30 do 23.30 hod., sportovní zařízení: stolní tenis, šipky, vodní pólo, plážový volejbal.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 24 termínů

Celkem 24 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000