crosssearch

Hotel s výhodnou polohou, pouze asi 500 m od centra města Alcudia a cca 150 m od krásné písečné pláže. Obchody, restaurace a bary naleznete v blízkém okolí.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: Hotel s výhodnou polohou, pouze asi 500 m od centra města Alcudia a cca 150 m od krásné písečné pláže. Obchody, restaurace a bary naleznete v blízkém okolí.

Vybavení: Zavedený hotel s 238 pokoji na 9 podlažích nabízí elegantní přijímací halu s recepcí, 2 výtahy, salón se satelitní TV, 2 bary a restauraci. Ve venkovním areálu naleznete plavecký bazén s vestavěným dětským bazénem, opalovací terasu s lehátky a slunečníky (zdarma) a bar u bazénu s částečně zastřešenou terasou. Děti mají k dispozici hřiště.

Pokoje: Vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje mají vanu, sprchu, WC, klimatizaci, telefon, satelitní TV, trezor k pro najmutí a balkón.

Stravování: Polopenze nebo „all inclusive“, všechna jídla bufetovou formou. „All inclusive“ zahrnuje plnou penzi, místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 8.00 do 24.00 hodin a snacky od 10.30 do 12.30, od 15.30 do 18.00 a od 22.00 do 23.30 hodin. Jednou týdně paella, sangria párty a tématické večery.

Sport / zábava: Stolní tenis, boccia a animační program s míčem, aerobikem a lukostřelbou v ceně. Nabídku završuje pestrá večerní zábava.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000