crosssearch

Renovovaný hotel vyšší kategorie s příjemnou atmosférou je vhodný pro náročnější klienty,vyhledávájící klidnou dovolenou. Poloha: Hotel se nachází v klidné části střediska C’an Picafort na severu ostrova, v blízkosti velkého množství písečných dun a borovicových hájů,...

Konečná cena za osobu od: 15 430 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Renovovaný hotel vyšší kategorie s příjemnou atmosférou je vhodný pro náročnější klienty,vyhledávájící klidnou dovolenou.


Poloha:
Hotel se nachází v klidné části střediska C’an Picafort na severu ostrova, v blízkosti velkého množství písečných dun a borovicových hájů, jež tvoří přírodní rezervaci Son Real s krásnými výhledy na zátoku Bahía de Alcudia.Nedaleko od hotelu se nachází sportovní přístav a centrum C’an Picafort s velkým množstvím obchodů, barů a restaurací.


Vybavení: Moderně vybavená vstupní hala s recepcí,výtahy, klimatizovaný bar pro nekuřáky s velkou plazmovou TV,nekuřácká restaurace s velkou venkovní terasou a výhledem na moře,internetový koutek za poplatek v kuřáckém konferenčním sále (wifi připojení zdarma na recepci),jacuzzi, relaxační místnost, masáže (za poplatek).K venkovnímu vybavení patří menší bazén s lehátky a slunečníky zdarma,bar u bazénu.Hosté tohoto hotelu mohou využívat veškeré služby hotelu Janeiro.


Pláž: Hotel se nachází 20 m od písčité pláže San Bauló.Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.Delší pláž C’an Picafort vzdálena 500 m od hotelu.


Pokoj: Vkusně zařízené pokoje mají klimatizaci (individuální), trezor (za poplatek), telefon, balkon,rovněž k dispozici pokoje pro nekuřáky. Za poplatek možno knihovat pokoje s výhledem na moře.


Maximální obsazenost:
3 dospělí, 2 dospělí+ 1 dítě.


Stravování: Snídaně a večeře formou bufetu,show cooking, 1x týdně tematický bufet.


Sportovní nabídka:
Sportovní nabídka v rámci animačního programu. Fitness, 2 sauny, biliár za poplatek.Hotel zajišťuje za poplatek tenis, potápění,pronájem kol, jízdu na koni, Nordic Walking apod. Garáž a servisní místnost pro kola.


Zábava: Několikrát týdně večerní animační programy,navíc v hotelu Janeiro (20 m) možnost návštěvy dětského klubu.Společné animační programy pro hotely Janeiro a Concord.


Pro handicapované: Hotel disponuje pokoji přizpůsobenými pro handicapované klienty.Bezbariérový pohyb v celém areálu.


Oficiální kategorie: ***


Platební karty:
VISA,EC/MC,Maestro.

Internetové stránky hotelu :www.ferrerhotels.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 510 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000