crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Concord

Španělsko, Mallorca (zobrazit na mapě) mapa

Hotel Concord se nachází v klidné části střediska C&an Picafort na severu ostrova, v blízkosti velkého množství písečných dun a borovicových hájů, jež tvoří přírodní rezervaci Son Real s krásnými výhledy na zátoku Bahía de Alcudia.Nedaleko od hotelu se nachází sportovní...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Concord hotel

Concord hotel vyšší kategorie s příjemnou atmosférou je vhodný pro náročnější klienty,vyhledávájící klidnou dovolenou.


Poloha: Hotel Concord se nachází v klidné části střediska C’an Picafort na severu ostrova, v blízkosti velkého množství písečných dun a borovicových hájů, jež tvoří přírodní rezervaci Son Real s krásnými výhledy na zátoku Bahía de Alcudia.Nedaleko od hotelu se nachází sportovní přístav a centrum C’an Picafort s velkým množstvím obchodů, barů a restaurací.


Vybavení: Moderně vybavená vstupní hala s recepcí,výtahy, klimatizovaný bar pro nekuřáky s velkou plazmovou TV,nekuřácká restaurace s velkou venkovní terasou a výhledem na moře,internetový koutek za poplatek v kuřáckém konferenčním sále (wifi připojení zdarma na recepci),jacuzzi, relaxační místnost, masáže (za poplatek).K venkovnímu vybavení patří menší bazén s lehátky a slunečníky zdarma,bar u bazénu.Hosté tohoto hotelu mohou využívat veškeré služby hotelu Janeiro.

Pláž: Hotel Concord se nachází 20 m od písčité pláže San Bauló.Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.Delší pláž C’an Picafort vzdálena 500 m od hotelu.

Pokoj: Vkusně zařízené pokoje mají klimatizaci (individuální), trezor (za poplatek), telefon, balkon,rovněž k dispozici pokoje pro nekuřáky. Za poplatek možno knihovat pokoje s výhledem na moře.

Maximální obsazenost: 3 dospělí, 2 dospělí+ 1 dítě.

Stravování: Snídaně a večeře formou bufetu,show cooking, 1x týdně tematický bufet.

Sportovní nabídka: Sportovní nabídka v rámci animačního programu. Fitness, 2 sauny, biliár za poplatek.Hotel Concord zajišťuje za poplatek tenis, potápění,pronájem kol, jízdu na koni, Nordic Walking apod. Garáž a servisní místnost pro kola.

Zábava: Několikrát týdně večerní animační programy,navíc v hotelu Janeiro (20 m) možnost návštěvy dětského klubu.Společné animační programy pro hotely Janeiro a Concord.

Pro handicapované: Hotel disponuje pokoji přizpůsobenými pro handicapované klienty.Bezbariérový pohyb v celém areálu.

Oficiální kategorie: ***

Platební karty: VISA,EC/MC,Maestro.

Internetové stránky hotelu :www.ferrerhotels.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000