crosssearch

v letovisku Ca´n Picafort, ve vedlejší ulici, cca 200 m od pěkné, rozlehlé písečné pláže. Centrum s restauracemi, kavárnami, bary a obchody je vzdáleno jen pár minut od hotelu. 235 pokojů na 5 podlažích, přijímací hala s recepcí, výtahy, společenská místnost, restaurace, bar,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

v letovisku Ca´n Picafort, ve vedlejší ulici, cca 200 m od pěkné, rozlehlé písečné pláže. Centrum s restauracemi, kavárnami, bary a obchody je vzdáleno jen pár minut od hotelu.

Vybavení

235 pokojů na 5 podlažích, přijímací hala s recepcí, výtahy, společenská místnost, restaurace, bar, půjčovna kol. Ve venkovním areálu se nachází 2 sladkovodní bazény, snack bar u bazénu, opalovací terasa, lehátka a slunečníky.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (2A/3A): s klimatizací, trezorem k pronajmutí, satelitní TV, vana nebo sprcha, WC, balkon. Možnost rezervace jako Joker pokoje (2S) bez klimatizace, jinak se stejným vybavením jako 2A/3A. Rodinné pokoje (2D/3D): některé pokoje s 2 palandami, jinak jako 2A/3A.

Stravování

polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

Sport/aktivity

aerobic. Za poplatek: biliár a stolní tenis.

Zábava

denní a večerní animační program.

Děti

vestavěný dětský bazén, dětská herna, miniklub (od 4 do 12 let).

Popis all inclusive

při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje na hotelovém baru od 10:00 hod. do 23:30 hod. Snacky od 11:00 hod. do 18:00 hod.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000