crosssearch

Hotel se nachází v klidné boční uličce. Centrum městečka Cala Millor s velkým množstvím možností pro nákupy a zábavu je vzdáleno přibližně 350 m. Pláž je vzdálená asi 400 m. Velmi oblíbený hotel skládající se z třípodlažní hlavní budovy a 2 dvoupodlažních vedlejších budov.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel se nachází v klidné boční uličce. Centrum městečka Cala Millor s velkým množstvím možností pro nákupy a zábavu je vzdáleno přibližně 350 m. Pláž je vzdálená asi 400 m.

Vybavení: Velmi oblíbený hotel skládající se z třípodlažní hlavní budovy a 2 dvoupodlažních vedlejších budov. Celková kapacita je 90 ubytovacích jednotek. Dále je Vám k dispozici recepce, výtah v hlavní budově, restaurace a bar se satelitní TV. V rozlehlém venkovním areálu naleznete bazén se samostatným bazénem pro děti. Nechybí ani opalovací terasa s lehátky a slunečníky zdarma.

Apartmány: Apartmány (1A/2A/3A/4A):
Obývací ložnice, kuchyňský koutek, vana, sprcha, WC, klimatizace, telefon, satelitní TV, trezor k pronajmutí, posezení, chladnička a balkon. Možnost rezervace apartmánů jako Úsporný tip (2S)
se stejným vybavením.

Zábava: Večerní animační program.

Sport: Úschovna kol, stolní tenis, sauna, turecké lázně. Za poplatek: biliár, půjčovna kol, 12 tenisových kurtů (7 s umělým osvětlením), 2 squashové kurty a masáže.

Děti: Dětské hřiště, samostatný dětský bazén.

Stravování: Polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

ALL  inclusive:
Při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. K obědům a večeřím osvěžující nápoje, víno a pivo. Snacky od 10:00 hod. do 18:00 hod., zmrzlina pro děti od 10:00 hod. do 18:00 hod. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje včetně kávya čaje od 10:00 hod. do 23:00 hod. v baru.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000