crosssearch

Cala GranCosta del Sur

Španělsko, Mallorca (zobrazit na mapě) mapa

Komplex sestávající ze čtyř kompletně klimatizovaných pětiposchoďových budov, které obklopují zahradu, je oddělený od pláže v zálivu pouze silnicí. Hotel má výhodnou polohu přímo v centru městečka s bohatými nákupními a zábavními možnostmi. Od jachetního přístavu je vzdálen 10...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Komplex sestávající ze čtyř kompletně klimatizovaných pětiposchoďových budov, které obklopují zahradu, je oddělený od pláže v zálivu pouze silnicí. Hotel má výhodnou polohu přímo v centru městečka s bohatými nákupními a zábavními možnostmi.

Od jachetního přístavu je vzdálen 10 minut příjemné procházky. V blízkosti hotelu jsou zastávky městského autobusu a turistického vláčku, které projíždějí celým letoviskem a sousední rybářskou vesničkou Porto Petro až na 7 km vzdálenou pláž v přírodní rezervaci Cala Mondragó/S'Amarador.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají kompletní koupelnu s WC, klimatizaci, telefon, trezor (za poplatek), balkon nebo terasu.

Vybavení hotelu

Vstupní hala s recepcí a výtahy, několik společenských salonků (s hracími stolky, s TV-SAT, s pianem, s hracími automaty), 2?bary (1 otevřený k bazénu) a hotelová jídelna. Velká zahrada s tenisovým kurtem, dětský koutek, 4 bazény (2 oddělené části pro děti), dětský bazén, terasy na opalování (lehátka a slunečníky zdarma), snack-bar u bazénu. Ze zahrady podchodem přímý vstup na pláž. Internet za poplatek.

Pláž

Na písčitou pláž v romantickém zálivu lze vstoupit přímo z hotelové zahrady.

Strava

Snídaně i večeře jsou podávány formou bufetu. Možnost dokoupení plné penze, případně all inclusive (plná penze formou bufetu, během dne snacky, místní ne/alkoholické nápoje).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000